بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

ویندوز ویستا پی‌درپی رضایت شما را جلب می‌کند زیرا ویستا توازنی میان قابل استفاده بودن و سازش‌پذیری فراهم آورده است و بسیاری از خواسته‌های تجاری کوچک و متوسط را پاسخ می‌دهد. درست است که دوباره این مسایل با ویندوز ویستا تکرار می‌شود ولی قبل از این که شما یک خانه تکانی بزرگ کنید، مواردی در رابطه با آن را اینجا بخوانید:


شما از ویندوز ویستا چه چیزی نصیبتان میشود؟
در ویندوز ویستا ویژگیهای بسیاری قرار داده شده است، من می‌خواهم چند ویژگی برجسته از یک‌سری آیتم‌هایی که بایستی مزیت بزرگی در
لیست تجاری شما داشته باشند را، معرفی کنم:


« امنیت بیشتر »
ویستا شامل Microsoft Defender (یک برنامه ضد جاسوسی) و Internet Explorer 7 (شامل تکنولوژی ضد فیشینگ و ضد کلاهبرداری) است و همچنین شامل Microsoft Windows Firewall است که همگی آن‌ها، برای محافظت زیربنای تکنولوژی ضروری است.


« کنترل حساب کاربر »
کاربرانی که به عنوان Administrator وارد سیستم می‌شوند، می‌توانند دسترسی کاملی به تمام ویژگی‌ها و دستورات ویندوز داشته باشند. این ویژگی می‌تواند مسایل امنیتی گوناگونی را پاسخگو باشد، شما می‌توانید حتی با وارد شدن به سیستم به عنوان یک کاربر استاندارد، کارهای مشخصی را به عنوان Administrator از قبیل نصب نرم‌افزار انجام دهید. این ویژگی دسترسی Administrator را با مدیریت و امنیت بیشتر فراهم ساخته است.


« جستجوی سریع »
ویستا برای کمپانی‌هایی که با مدارک فراوانی سر و کار دارد، جستجو را هم برای کارمندان و هم برای شما، در محیطی با اطلاعات متمرکز ساده‌تر کرده است.


« فضای ویندوز میتینگ »
برای ارتباط با ادارات طرف مقابل شما که در کشور دیگری از جهان یا مکانی با پیش شماره‌ایی ویژه حضور دارند، کنفرانسهای Online می‌توانند زندگی اداری شما را راحت‌تر کنند. ویستا به شما اجازه می‌دهد تا دسک‌تاپ شما با کارکنان Online به اشتراک گذارده شود و همچنین شما به آسانی می‌توانید به صورت Online فایل‌هایتان را به اشتراک بگذارید و با هم آنها را ویرایش کنید و خیلی ویژگی‌های دیگر ...


« Windows AERO »
واسط گرافیکی جدید کاربر در ویستا، بسیار سریع و دلچسب است. به این توصیه منصفانه من در Windows AERO توجه نمایید: برای استفاده از این ویژگی حتما باید از "Vista Capable" یا "Vista Premium Ready" بودن کامپیوترتان مطمئن شوید. تفاوت بین آن دو در واسط گرافیکی بیشتر برجسته است؛ ویستا در کامپیوترهای "Vista Capable" خیلی شبیه ویندوز 2000 به نظر می‌رسد و نیاز سخت افزاری آن نسبت به "Vista Premium Ready" کمتر است. این شانس وجود دارد که اگر تجهیزات کامپیوتر خود را در دو سال گذشته خریداری کرده اید، آنها "Vista Capable" باشند. ولی تقریبا احتمال بسیار کمی وجود دارد که نجهیزات فعلی کامپیوترتان "Vista Premium Ready" از آب در بیایند، مگر اینکه تجهیزاتی که پیش از این خریداری کرده‌اید، بالاترین مدل موجود در بازار بوده باشند.
همچنین در "Vista Capable" نیازی به تجهیزات DVD وجود ندارد ولی در "Vista Premium Ready" این نیاز وجود دارد.


«نگارش‌های متفاوت ویندوز ویستا»
مایکروسافت نگارشهای متفاوتی از ویستا را عرضه کرده است؛ دو نگارش برای برای استفاده خانگی، یک نگارش برای ادارات یکی برای تشکل‌های اقتصادی و یک نگارش هم به نام"Ultimate". برای بسیاری از کارهای تجاری کوچک و متوسط، انتخاب نگارش تجاری (Business) مناسب است.


ادامه دارد ...


منبع: PC Mag
ترجمه و تنظيم: علي فريد (آدرس سايت)

تعداد بازدید (15912 مرتبه) . لینک ثابت