بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟
شنبه، ۲۱ مردادماه ۱۳۸۵

برای وب‌سایت خود چه برنامه‌ای دارید؟ برای آنکه بازدیدکنندگان اطلاعات و محصولات موردنظر را در سایت‌تان جستجو کنند و با شما تماس بگیرند چه استراتژی در نظر گرفته‌اید؟ چه اطلاعاتی را در سایت خود گنجانده‌اید؟
یکی از ويژگیهای اینترنت این است که شرکت‌ها و موسسات کوچک می‌توانند با یک راهکار مناسب و حساب شده به خوبی و بزرگی یک شرکت و یا موسسه بزرگ به نظر برسند، به این منظور برخی صفحات و اطلاعات در وب‌سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در زیر به شش مورد از آنها اشاره می‌کنم‌:


درباره ما:
اطلاعات کاملی از شرکت و سوابق اجرایی آن و آنکه پس از فروش محصول چه خدماتی را به مشتری ارایه می‌کنید، سعی کنید از جملات شعارگونه بپرهیزید و به صورت اجمالی در مورد سوابق کاری خود توضیح دهید. در صورتیکه متن اطلاعات مذکور زیاد است از عناوین "اهداف و آرمانها" ، "تاریخچه فعالیت" و ... استفاده کنید و این عناوین را به صورتی بنویسید که نمایان‌تر به نظر برسد (و یا حتی از زیر صفحات به این منظور استفاده کنید)


پروژه‌ها و سوابق اجرایی:
از جمله مهمترین صفحات در سایت، صفحه‌ای با عنوان پروژه‌ها و سوابق اجرایی است. برای مشتری بسیار مهم است که بداند شرکت شما چه سوابق اجرایی دارد و چه شرکت‌هایی از محصولات و خدمات شرکت شما استفاده کرده‌اند.


مراحل اجرای پروژه و یا فروش محصولات:
این حق مشتری است که بداند پس از اقدام برای خرید محصول و خدمات چه مراحلی را تا تحویل نهایی آنها باید سپری کند.


نظرات مشتریان:
همیشه بازدیدکنندگان و مشتریان شما دوست دارند تا از کیفیت محصول و خدمات دریافتی اطمینان حاصل کنند. بهترین روش برای جلب اطمینان آنان صفحه ای با عنوان "نظرات مشتریان" است. در این صفحه سعی کنید نظرات واقعی مشتریان قبلی خود را در سایت درج نمایید. نظرات چند سطری یک مشتری می‌تواند تاثیر بسزایی در جلب اعتماد بازدیدکننده و مشتریان آتی شما داشته باشد. اگر عضو انجمن و سندیکای ويژه‌ای هستید، حتما عنوان و لینک آن‌را در سایت قرار دهید. در صورتیکه دارای نشان‌ها و افتخاراتی در زمینه فعالیت خود هستید صفحه‌ای با عنوان "نشان‌ها و افتخارات" را برای سایت خود تدارک ببنید.


خدمات مشاوره‌ای:
می‌توانید در سایت صفحه‌ای با عنوان "خدمات مشاوره ای" ، "تعرفه خدمات" و … در نظر بگیرید تا کاربر در صورت تمایل، اطلاعات موردنظر برای دریافت خدمات را وارد نماید تا پس از بررسی با وی تماس گرفته شود. در صورت استفاده از این صفحه ذکر پیغام تشکر پس از درج اطلاعات کاربر را فراموش نکنید. شما با پیغامی کوتاهی مانند؛ "از ارسال اطلاعات شما سپاسگزاریم، پس از بررسی اطلاعات با شما تماس خواهیم گرفت" تاثیر مثبتی بر روی متقاضی می‌گذارید. در صورتیکه برای ارایه خدمات مشاوره آنلاین، سیستم پرسش و پاسخ، فروش محصولات به صورت آنلاین و ... به اطلاعات شخصی بازدیدکننده نیازمندید حتما به صورت واضح به سیاست حفظ اطلاعات شخصی اشاره نمایید.


ارتباط با ما:
به بازدیدکنندگان وب‌سایت خود اطمینان دهید که در پشت این سایت یک تجارت واقعی قرار دارد، به این منظور نشانی پستی دقیق و شماره‌های تماس خود را در وب‌سایت قرار دهید و اعلام نمایید که آماده جلسات حضوری در دفتر کار خود هستید.


تهیه و تنظیم: مهدی منسومی (آدرس سایت)

تعداد بازدید (6086 مرتبه) . لینک ثابت