بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

بر اساس یک نظرسنجی، بخش ورزشی وب‌سایت BBC، محبوب‌ترین منبع اخبار جام‌جهانی در بریتانیا بوده است.

نظرسنجی انجام شده به وسیله موسسه تحقیقات اینترنتی Nielsen/NetRatings نشان داده است که این وب سایت، 3 برابر محبوب‌تر از نزدیک‌ترین رقیب خود، یعنی سایت فدراسیون جهانی فوتبال، fifa.com بوده است. 6 میلیون نفر از کاربران (1 نفر از هر 4 نفر کاربر اینترنتی در بریتانیا) در طی بازیهای جام‌جهانی از سایت ورزشی دیدن کردند.


Ben Gallop، ویراستار بخش ورزشی BBC، گفت: «پوشش خبرهای فوتبال بر روی وب، نهایتاً منجر به پیشرفت و حرکت به سطح بالاتر جام‌جهانی می‌شود. ما از داشتن چنین تعداد فوق‌العاده بازدیدکننده از وب سایت ورزشی BBC، خوشحالیم، اما بسیاری از سایت‌های دیگری نیز وجود دارند که به نظر می‌رسد تمامی توجه بازدیدکنندگان‌شان را تسخیر کرده اند.»

وی اضافه کرد: «من از دریافت اطلاع‌رسانی کامل و جزیی و ابتکاری موجود بر روی وب واقعاً لذت می‌برم؛ چه از طریق روزنامه‌ها و بنگاه‌های خبری باشد و چه از طریق وبلاگ‌های گروهی یا شخصی.»


Alex Burmaster، تحلیلگر اینترنت اروپایی در Nielsen/NetRatings بیان کرد: «جام جهانی FIFA 2006، به عنوان یک موفقیت چشمگیر رسانه اینترنتی پایان خواهد یافت»


محبوب‌ترین وب‌سایت‌های جام‌جهانی:


1) بخش ورزشی BBC با 4/3 میلیون کاربر
2) FIFA.com با 08/1 میلیون کاربر
3) SkySports با 950.000 کاربر
4) Premium TV با 835.000 کاربر
5) Sporting Life با 528.000 کاربر


وب‌سایت‌ها از روش فوق‌العاده‌ای با محتوای تعاملی بیشتر و همچنین جذابتر از پیش بهره برده‌اند. اطلاعات موردنظر خواه متن باشد و خواه عکس، صدا و یا تصاویر ویدئویی باشد، برای هر کسی مفید و جذاب خواهد بود و هنگامی که جام‌جهانی بعدی از راه برسد، با تجربیاتی که به دست آمده است محتوای تعاملی آنلاین به بیشترین مقدار خواهد رسید و دارای تاثیرگذاری بسیار بیشتری خواهد بود.


آمارهای خود سایت BBC نشان می‌دهد که 3 میلیون نفر در روز، از بخش ورزشی بازدید کرده‌اند. پربیننده ترین روز برای بخش‌های ورزشی و قرعه کشی، روز یکشنبه 18 ژوئن، یعنی سه روز پس از بازی دوم گروهی انگلیس در برابر ترینیداد و توباگو و دو روز قبل از مسابقه‌ی نهایی گروهی در برابر سوئد بوده است. در آن روز، 1/12 میلیون نفر از وب‌سایت ورزشی بازدید کردند.


خوانندگان BBC Sport، به طور متوسط 23 دقیقه در هر بازدید در سایت بوده اند. به طور کلی بیش از 420 میلیون صفحه وب، در طی تمامی بازدیدها در بریتانیا مشاهده گردیدند.


ترجمه و تنظیم: هادی داستان‌گو (آدرس سایت)
منبع: BBC News

تعداد بازدید (13909 مرتبه) . لینک ثابت