بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟
سه شنبه، ۴ بهمنماه ۱۳۸۴

دوازدهم اردیبهشت ماه (چند سال پیش!) در یکی از حراجی‌های بخش قطعات کامپیوتری سایت eBay (مشهورترین سایت حراجی در اینترنت. در این سایت به هر کالا شماره خاصی به عنوان شناسه، اختصاص داده می‌شود) کالای منحصر به فردی عرضه شده بود. یک مادربورد قرمز رنگ که به هیچ‌کدام از مادربوردهای موجود در بازار شباهتی نداشت. فروشنده در توصیف این برد نوشته بود:


- طراحی شده برای اپل
- دارای چهار خشاب برای رم DDR
- دو شکاف PCI شصت و چهار بیتی و ...


بازدیدکنندگان با دقت در تصویر مندرج در صفحه، به این نتیجه می‌رسیدند که این برد یا جعلی است و یا کاملا جدید! چون چه از نظر ظاهری و چه از نظر مشخصات عنوان شده تا کنون کسی چنین چیزی ندیده و نشنیده بود. خبر ظرف مدت اندکی رایانه به رایانه گشت و به سایت‌های مخصوص اخبار اپل هم رسید. حساسیت آنها هم بر انگیخته شد و برای کسب اطلاعات بیشتر و موثق‌تر با این طرف و آن طرف تماس گرفتند. یک کاربر هیجان‌زده به سایت Geek نامه نوشت که من مادربرد G6 را در eBay دیدم. علاقه‌مندان همچنان در پی کم و کیف قضیه بودند که با حذف ناگهانی صفحه مربوطه از سایت eBay مواجه شدند. eBay اعلام کرد که به درخواست رسمی شرکت اپل صفحه را حذف نموده و این مادربورد از حراج خارج شده است. همه چیز در هاله‌ایی از ابهام فرو رفت. واکنش فوری و شدید اپل نشان داد که این برد جعلی نیست. سپس سایت وب xlr8yourmac نامه‌ایی از فروشنده ماردبرد مورد نظر منتشر کرد. در این نامه شون‌سی برای یکی از مشتریان توضیح داده بود که این برد آزمایشی، برای یکی از دوستانش ارسال شده و بازدهی واقعا خوبی دارد. اما شرکت اپل و سایت eBay به او اعلام کرده‌اند که فروش آن مجاز نیست.


تمام این اتفاقات در یک روز روی داد.


چهار روز بعد استیو جابز مدیر عامل اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل فاش کرد که قطعه مزبور برای محصول جدید اپل طراحی شده است. او جویندگان جزئیات بیشتر را به کنفرانس مطبوعاتی اپل ارجاع داد.

در روز موعود محصول جدید در حال و هوای همیشگی نمایش‌های اپل معرفی شد. این محصول Xserve تن سرو نام داشت. سروری که برای مصارف حرفه‌ای طراحی شده است. مطابق معمول استیو جابز درباره امتیازات این دستگاه نطق پرشوری کرد؛ تن سرو ثمره توجه به خواست مشتریان ماست. راه‌اندازی آن بسیار آسان است و به راحتی با شبکه‌های موجود ترکیب می‌شود. همچنین با توجه به مجوز کاربر نامحدودی که با سیستم عامل آن ارائه می شود، مناسبترین قیمت را میان سرورهای بر پایه یونیکس دارد. مایکل روشا معاون ارشد بخش پشتیبانی محصولات و فناوری سکوها در شرکت اوراکل، از مدعوین جلسه بود. او نیز اظهار داشت؛ از جمع شدن سخت‌افزار جدید و قدرتمند اپل تن سرو با سیستم عامل مبتنی بر یونیکس، سکوی بسیار مناسبی برای راه‌اندازی بانک اطلاعاتی پدید آمده است، این موقعیت جدیدی برای هر دو شرکت محسوب می‌شود. تن سرو سروری به ارتفاع یک یونیت است با ظاهری نقره فام و چشمگیر (سرور و غیر سرور تفاوتی نمی‌کند، مطابق یک قانون نانوشته محصولات اپل باید زیبا باشند!) این نوع سرورها بر حسب نیاز مشتری پیکربندی شده و در قفسه‌های مخصوص روی هم سوار می شوند ...


توضیحات:
این را که نوشتم رسما برای خالی نبودن عریضه بود. این مطلبی است که سه سال و نیم پیش در وبلاگم در پرشین‌بلاگ نوشته بودم. منبعش هم فکر کنم یک مجله چاپی بود. پس حواستان باشد که این متن و این کالا برای چند سال پیش است! راستی، دقیقا درست حدس زدید، کفگیرمان خورده است به ته دیگ. بروید جشن بگیرید)

تعداد بازدید (7691 مرتبه) . لینک ثابت