بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟
شنبه، ۲۶ شهریورماه ۱۳۸۴

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 24 شهریور 1384، نويسنده؛ امير عظمتی »
این هفته نیز به برخی دیگر از پرسش‌های مربوط به وبلاگ، پاسخ خواهیم گفت. شما نیز همچون گذشته می‌توانید سوالات خود در این زمینه را، به ایمیل Azemati@gmail.com ارسال کنید.


- چگونه می‌توان از مطالب وبلاگ، نسخه پشتیبان تهیه کرد؟
پاسخ به این سوال نیز بر اساس نوع برنامه مدیریت وبلاگ شما، متفاوت است. چنانچه از برنامه‌های مدیریت محتوی استفاده می‌کنید، اکثر این برنامه‌ها، بخشی برای Backup گرفتن از مطالب وبلاگ دارند. به‌طور مثال در برنامه موویبل‌تایپ، در بخش Import / Export شما براحتی می‌توانید یک نسخه پشتیبان از مطالب وبلاگ تهیه کنید و بعدا در صورت بروز مشکل، از طریق همین بخش آن‌را، وارد ام‌تی نمایید. از این بخش همچنین می‌توانید برای وارد کردن مطالب وبلاگ قبلی‌تان که توسط سرویس‌دهنده‌های رایگان وبلاگ یا برنامه‌های دیگر مدیریت محتوی اداره می‌شده است، استفاده کنید. فرض کنید شما مدت یک سال در بلاگر نوشته‌اید و اکنون قصد دارید که دات‌کام شوید و روی پای خود بایستید، چنانچه بخواهید از مطالب گذشته‌تان در وبلاگ جدید نیز استفاده کنید، باید از مطالب وبلاگ‌تان در بلاگر، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و از طریق همین بخش، وارد ام‌تی کنید. در بخش نخست توضیحاتی در خصوص تهیه نسخه Backup در حالتی که وبلاگ‌تان توسط یک برنامه مدیریت محتوی اداره می‌شد، عرض کردیم. حال فرض کنید وبلاگ‌تان توسط بلاگر، پرشین‌بلاگ، بلاگ‌اسکای و یا هر سرویس‌دهنده دیگری اداره می‌شود. اکثر این سرویس‌دهنده‌ها، در بخش مدیریتی وبلاگ، گزینه‌ی خاصی برای تهیه پشتیبان از مطالب وبلاگ ندارند. بنابراین باید ابتکار به خرج داد و از راه‌های دیگر استفاده کرد. به‌طور نمونه می‌توان به صورت زیر عمل کرد؛ کدهای قالب فعلی وبلاگ خود را در جایی ذخیره کنید، آنگاه یک قالب بسیار ساده که هیچ‌گونه عکسی در آن موجود نیست، جایگزین قالب فعلی کنید. (منظور از قالب ساده، قالبی است که فقط شامل پارامترهای نمایش عنوان پست، متن پست، تاریخ، نام نویسنده و ... باشد و هیچ بخش اضافه‌ایی در آن نباشد) حال از بخش تنظیمات یا در داخل خود قالب، معین کنید که تمام پست‌های شما، در صفحه اول به نمایش درآید. حال وبلاگ خود را باز کنید، می‌بینید که صفحه اول وبلاگ‌تان، شامل تمامی پست‌های شما به همراه اجزای مهم آن می‌باشد. محتویات این صفحه را کپی و در یک فایل متنی ذخیره کنید. به این ترتیب توانسته‌اید یک نسخه پشتیبان از تمامی مطالب وبلاگ‌تان داشته باشید. همچنین اگر بخواهید به سمت سیستم‌های مدیریت محتوی مانند ام‌تی کوچ کنید، می‌توانید مطالب خود را به همین طریق، وارد سیستم جدید کنید. (البته باید توجه داشته باشید که اگر بخواهید مطالب‌تان را به ام‌تی یا هر سیستم دیگری وارد کنید، خروجی مطالب از وبلاگ قبلی‌تان باید طوری باشد که ام‌تی یا آن سیستم دیگر بتواند آن‌را دریافت کند. نگران نباشید، در فایل راهنمای همراه برنامه، این موارد به خوبی توضیح داده شده است) نکته آخر که باید بدان اشاره کنیم، این است که اکثر سرویس‌دهنده‌های رایگان، به شما اجازه‌ی استفاده از نسخه پشتیبانی که خود تهیه کرده‌اید، برای وارد کردن مطالب به وبلاگ را، نمی‌دهند! چون گزینه‌ای برای این کار در اکثر سرویس‌دهنده‌های رایگان ارائه‌دهنده وبلاگ، وجود ندارد. پس در واقع این نسخه پشتیبان را برای خودتان تهیه می‌کنید و در مواقع بروز مشکل برای این سرویس‌دهنده‌ها، باید امید به نسخه Backup خود آن‌ها داشته باشید!


- چگونه می‌توان از امکان «پست به آینده» در وبلاگ استفاده کرد؟
در ابتدا کمی در مورد این خصوصیت توضیح می‌دهیم. «پست به آینده» امکان جالب و مفیدی است که کمک شایانی به شما می‌کند و همان‌طور که از نامش پیداست، شما با استفاده از این امکان، می‌توانید یک مطلب را در آینده و به‌طور خود‌به‌خود منتشر کنید. یعنی لازم نیست هنگام انتشار مطلب، خودتان حضور داشته باشید و آن را منتشر کنید، بلکه خود برنامه این‌کار را به طور خودکار انجام می‌دهد. فرض کنید برای مدتی به سفر می‌روید و یا به هر علتی برای مدتی دسترسی به اینترنت ندارید، اگر به‌روز بودن وبلاگ در این مدت برایتان مهم است، استفاده از امکان «پست به آینده» چاره کار شماست! مطلب موردنظر خود را می‌نویسید و بدون آن‌که آن‌را منتشر کنید، آن‌را در حالت ارسال در آینده قرار می‌دهید و برای آن یک تاریخ و ساعت تعیین می‌کنید. اگر سایر تنظیمات را به درستی انجام داده باشید، مطلب موردنظر در تاریخ و ساعت موردنظر شما، به‌طور خودکار منتشر می‌شود. اکثر سرویس‌دهنده‌های رایگان وبلاگ، این امکان را در اختیار مشترکان خود قرار نمی‌دهند. بنابراین چنانچه شما بخواهید از این امکان بهره‌مند شوید، باید وبلاگ‌تان توسط یک سیستم مدیریت محتوی اداره شود. (لازم به ذکر است که تمامی برنامه‌های مدیریت محتوی نیز، این امکان را ارئه نمی‌دهند) به‌عنوان مثال چنانچه وبلاگ شما توسط برنامه موویبل‌تایپ منتشر می‌شود، براحتی می‌توانید از این امکان استفاده کنید. به این‌صورت که پس از نوشتن مطلب خود و وارد کردن تاریخ و ساعت موردنظر برای انتشار مطلب، آن را در حالت Future ذخیره کنید. البته لازم است که قبلا تنظیماتی را نیز در کنترل‌پنل خود انجام داده باشید. (چنانچه کنترل‌پنل شما، cPanel می‌باشد، باید بخش Cron jobs را طبق راهنمای موجود در برنامه، تنظیم نمایید. در هفته‌های گذشته در این خصوص نیز به طور کامل توضیح داده‌ایم)

تعداد بازدید (8582 مرتبه) . لینک ثابت