بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 13 مرداد 1384، نويسنده؛ امير عظمتی »
در هفته‌‌های گذشته شما را با قسمت‌های مختلف سیستم مدیریت محتوای ام‌تی آشنا ساختیم و عملکرد اکثر گزینه‌های این برنامه را به اختصار توضیح دادیم. از این پس قصد داریم کمی جزئی‌تر به بررسی تنظیمات ام‌تی بپردازیم.در این هفته به بررسی بخش Preferences می‌پردازیم. در ابتدا باید متذکر شویم که این بخش در نسخه‌های 3 به بعد ام‌تی، دچار کمی تغییرات شده است. برای وارد شدن به این بخش، ابتدا باید از میان گزینه‌های سمت چپ بر روی Weblog Config کلیک کرده و سپس وارد بخش Preferences شوید. حال در این بخش می‌توانید تنظیمات جزئی‌تری را اعمال کنید و طریقه‌ی نمایش وبلاگ را حتی‌الامکان، مطابق میل و سلیقه‌ی خود درآورید.


ابتدا به توضیح موارد موجود در بخش General Settings می‌پردازیم. در ابتدای این بخش می‌توانید یک توضیح کوتاه درباره‌ی وبلاگ خود بنویسید. اگر در این بخش چیزی بنویسید، در تمام قالب‌های ام‌تی و درجاهایی که از تگ مربوطه استفاده شده است، این نوشته شما به نمایش درمی‌آید. همچنین در صفحه اول ام‌تی نیز این توضیح کوتاه، در زیر اسم وبلاگ به نمایش در می‌آید. در بخش بعدی می‌توانید معین کنید که مطالب نمایش داده شده در صفحه‌ اصلی وبلاگ، متعلق به چند روز پیش باشد. به عبارت دیگر می‌توانید مشخص کنید که فقط مطالب مربوط به 5 روز اخیر در صفحه‌ی اصلی وبلاگ به نمایش در بیاید. در بخش بعدی زبان مورد نظر برای نمایش تاریخ در وبلاگ را معین می‌کنید. که البته در حال حاضر زمان فارسی در این میان وجود ندارد! (البته شما به کمک یک پلاگین، می‌توانید از تاریخ هجری شمسی در وبلاگ خود استفاده کنید. این پلاگین توسط یک ایرانی نوشته شده است) در بخش بعدی هم مشخص می‌کنید که مطالب از نظر زمانی به چه صورت در صفحه قرار بگیرد. به عبارت دیگر می‌توانید مشخص کنید که مطالب جدید در بالای وبلاگ قرار بگیرد و یا اینکه مطالب جدید وبلاگ در انتهای صفحه منتشر شود. در بخش بعدی مشخص می‌کنید که آیا با هر اینترزدن در ادیتور‌های ام‌تی، به یک خط‌ بعد برویم یا اینکه اینترزدن‌های ما بی‌تاثیر باشد. بخش بعدی مربوط به Default Post Status می‌باشد. در این بخش می‌توانید مشخص کنید که Status پیش‌فرض یک پست Publish باشد یا Draft . در حالت پابلیش، مطلب موردنظر همان موقع منتشر می‌شود و در صفحه اصلی سایت قابل‌رویت می‌باشد. در حالتی که اگر Status پست بر روی Draft تنظیم شده باشد، پس از Save کردن، مطلب منتشر نمی‌شود، بلکه فقط به همان‌صورت Save شده باقی می‌ماند و شما بعدا می‌توانید تغییرات دلخواه را بر روی آن اعمال کنید و هر زمان که تمایل داشتید، نسبت به انتشار آن مطلب اقدام کنید. در بخش Welcome Message هم می‌توانید یک پیام خوش‌آمد بنویسید! این پیام در صفحه اصلی مربوط به این وبلاگ، در بخش مدیریتی ام‌تی، به نمایش در می‌آید.

حال به بخش Archiving Preferences می‌رسیم. در این بخش همان‌طور که از نامش پیداست، تنظیمات مربوط به فایل‌های آرشیو را مشخص می‌کنید. در بخش نخست می‌توانید معین کنید که کدامیک از آرشیو‌های فعال وبلاگ، به عنوان لینک ثابت برای مطالب، استفاده شود. به طور مثال اگر Individual را انتخاب کنید، لینک‌ ثابت مطالب وبلاگ، بر اساس این نوع آرشیو، تنظیم و ساخته می‌شود. در بخش بعدی هم می‌توانید پسوند فایل‌های آرشیو را معین کنید! مثلا اگر قصد دارید صفحه‌ای یا قسمتی را به درون صفحات خود Include کنید، باید پسوند صفحات آرشیو خود را php بگذارید. پس از تنظیمات مربوط به آرشیو، به تنظیمات مربوط به ترک‌بک و کامنت می‌رسیم. در این بخش تنظیمات مختلفی را می‌توانید اعمال کنید، به طور مثال حالت پیش‌فرض برای کامنت را معین کنید، یا مشخص کنید که کامنت‌ها و ترک‌بک‌های رسیده به ایمیل شما ارسال شود و شما را باخبر سازد و غیره. همچنین در این بخش می‌توانید مشخص کنید که پس از اینکه مطلب جدید در وبلاگ قرار گرفت، برای سایت‌های به‌خصوصی، پینگ ارسال شود و به این ترتیب آن‌ها را از به‌روز شدن وبلاگ خود، مطلع سازید. یکی از کاربردهای این اطلاع‌رسانی، نمایش وبلاگ شما به صورت آپدیت شده در سرویس بلاگ‌رولینگ می‌باشد. به این صورت که اگر وبلاگ‌های دیگر از سرویس بلاگ‌رولینگ (که در هفته‌های گذشته درخصوص آن توضیح لازم داده شده است) استفاده کرده باشند و به شما نیز لینک داده باشند، پس از آپ‌دیت کردن وبلاگ و ارسال پینگ، وبلاگ شما نیز در لیست وبلاگ‌های آپ‌دیت شده قرار می‌گیرد و افراد دیگر هم از به‌روز شدن وبلاگ شما مطلع می‌شوند. البته باید ذکر کنیم که در تنظیمات مربوط به بلاگ‌رولینگ آن وبلاگ نیز باید مشخص شده باشد که وبلاگ‌های به‌روز شده، به نوعی متمایز گردند. در ام‌تی نسخه‌ی 3 به بعد، بخش کامنت‌ها دچار تحولات اساسی شده است. به این صورت که شما می‌توانید بخش کامنت را در وبلاگ به گونه‌ای تنظیم کنید که نظرات بازدیدکنندگان، تنها پس از تایید شما بر روی وبلاگ قرار گیرد. در این صورت پس از اینکه فردی در وبلاگ شما کامنت می‌گذارد، با صفحه‌ای روبرو می‌شود که در آن توضیح داده شده است که نظر شما پس از تایید مدیریت، بر روی سایت قرار می‌گیرد. شما در همین قسمت می‌توانید مشخص کنید که بخش کامنت‌، به این صورت باشد!

تعداد بازدید (8175 مرتبه) . لینک ثابت