بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 6 مرداد 1384، نويسنده؛ امير عظمتی »
در هفته‌ی گذشته شما را با قسمت‌های دیگری از سیستم مدیریت محتوای Movable Type آشنا ساختیم. در هفته گذشته به توضیح گزینه‌های موجود در ستون سمت چپ برنامه موویبل‌تایپ یا همان ام‌تی پرداختیم و به Notifications رسیدیم. در ستون سمت چپ ام‌تی پس از کتگوری به Notifications می‌رسیم. این قسمت همچنان‌که از نامش پیداست جهت اطلاع‌رسانی از به‌روز شدن وبلاگ و همچنین ارسال مطالب وبلاگ برای اعضا استفاده می‌شود. در این قسمت شما می‌توانید آدرس ایمیل افراد را ثبت کنید و بعدا هنگامی که یک مطلب جدید نوشتید، پس از Save کردن مطلب، در پایین صفحه از بخشی که مربوط به همین کار است، استفاده کنید و بخشی از مطلب، یا تمام آن یا تنها تیتر مطلب به همراه لینک ثابت آن‌‌را، برای اعضا بفرستید. شما حتی می‌توانید کدهای خاصی را در صفحه وبلاگ خود قرار دهید و از این طریق و به طور خودکار ایمیل افراد متقاضی را دریافت کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای حذف کردن یک آدرس ایمیل از لیست، باید به طور دستی آن را از لیست اعضا حذف کنید.


در نسخه‌های جدید ام‌تی (یعنی نسخه‌های 3 به بعد ام‌تی) پس از این گزینه، بخشی با عنوان Commenters نیز وجود دارد که فعلا با آن کاری نداریم. گزینه‌ی بعدی Weblog Config می‌باشد که یکی از مهمترین بخش‌های مدیریتی وبلاگ به‌حساب می‌آید و تنظیمات مختلف مربوط به وبلاگ در این بخش صورت می‌گیرد. بخش Weblog Config خود به چهار بخش مجزا تقسیم می‌شود: (البته باید متذکر شویم که در نسخه 3.2 ام‌تی که در حال حاضر به صورت بتا عرضه شده است، تغییراتی در این بخش صورت گرفته است) نخستین بخش Core Setup می‌باشد که تنظیمات مربوط به محل ذخیره فایل‌های وبلاگ در هاست و همچنین آدرس نمایش وبلاگ، در این بخش صورت می‌گیرد. بخش بعدی Preferences می‌باشد که خود شامل بخش‌های متعددی است که در این مقاله به توضیح آن نمی‌پردازیم و توضیح گزینه‌های موجود در آن را به مقاله‌ی دیگری موکول می‌کنیم. گزینه‌ی بعدی Archive Files می‌باشد. در این بخش می‌توانید مشخص کنید که وبلاگ شما دارای چه نوع آرشیو‌هایی باشد. می‌توانید آرشیو تکی، روزانه، هفتگی، ماهانه، موضوعی و یا همه‌ی آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین در این بخش می‌توانید یک قالب آرشیو جدید نیز ایجاد کنید. علاوه‌ بر این در این بخش می‌توان طریقه‌ی ساخت URL های مربوط به فایل‌های وبلاگ را به دلخواه تغییر داد. گزینه‌ی آخر هم IP Banning می‌باشد. در این بخش می‌توانید آی‌پی‌های افراد خاطی را وارد کنید! پس از آن، وقتی که این افراد به وبلاگ شما می‌آیند، دیگر نمی‌توانند در وبلاگ شما کامنت بگذارند یا Track Back ارسال کنند. این قسمت بیشتر برای مقابله با افراد خراب‌کار به‌کار می‌رود، به این صورت که بار نخست که آن‌ها در وبلاگ شما کامنت دادند، می‌توانید آی‌پی آن‌ها را که به همراه کامنت آن‌ها برای شما ارسال شده است، در بخش IP Banning وارد کنید تا دیگر نتوانند در وبلاگ شما دست به خراب‌کاری بزنند.

پس از بررسی Weblog Config به گزینه‌ی Search می‌رسیم. شما در این بخش می‌توانید به جستجوی یک عبارت یا یک کلمه در میان مطالب وبلاگ خود بپردازید. همچنین در این بخش می‌توانید یک حرف، کلمه یا عبارت را با حرف، کلمه یا عبارت مدنظر خود تعویض کنید. به این صورت که از قابلیت Replace استفاده کنید. (در این حالت ام‌تی در میان تمامی مطالب وبلاگ شما به دنبال عبارت موردنظر می‌گردد و هرجایی که آن‌را یافت، عبارت جدید را جایگزین آن می‌کند )


پس از Search به گزینه‌ی Import / Export می‌رسیم. توسط این بخش می‌توانید یک نسخه‌ی پشتیبان از کلیه مطالب و کامنت‌های وبلاگ تهیه کنید. هنگامی‌که شما می‌خواهید هاست خود را عوض کنید و به قول معروف به یک خانه‌ی جدید اسباب‌کشی کنید و همچنین نمی‌خواهید مطالب قبلی خود را از دست بدهید، یکی از راه‌های موجود، استفاده از همین بخش است. به این صورت که یک نسخه‌ی پشتیبان از کلیه مطلب و کامنت‌های فعلی وبلاگ تهیه کنید و سپس در خانه‌ی جدید با کمک همین بخش، کلیه‌ی مطالب و کامنت‌ها را بازگردانید. البته باید توجه داشته باشید که این نسخه‌ی پشتیبان شامل قالب‌های وبلاگ نمی‌شود و باید از آن‌ها به طور جداگانه، نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید. گزینه‌ی بعدی در ستون سمت چپ Rebuild Site می‌باشد. این بخش برای بازسازی کل وبلاگ به کار می‌رود. وقتی در ام‌تی یک تغییر در قالب‌ها و یا به طور کلی تغییری در تنظیمات می‌دهید، برای این‌که این تغییرات بر روی وبلاگ اعمال شود، نیاز است که وبلاگ بازسازی شود. بدین‌معنی که کلیه فایل‌های وبلاگ با توجه به وضع فعلی و تنظیمات جدید، دوباره ساخته می‌شوند و جایگزین فایل‌های قبلی می‌گردند. البته در نسخه‌‌های 3 به بعد ام‌تی امکان استفاده از قالب‌های داینامیک نیز فراهم می‌باشد. در این قالب‌ها دیگر برای اعمال تغییرات نیاز به بازسازی وبلاگ نمی‌باشد.


گزینه‌ی آخر در ستون سمت چپ View Site می‌باشد که برای دیدن وبلاگ به کار می‌رود. یعنی وقتی بر روی این گزینه کلیک کنید، وبلاگ شما به نمایش در می‌آید.

تعداد بازدید (8354 مرتبه) . لینک ثابت