بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 19 خرداد 1384، نويسنده؛ امير عظمتی »
در یکی دو هفته گذشته پیرامون برخی ویژگی‌های یک وبلاگ خوب و موفق صحبت کردیم. از آن‌جمله می‌توان به انتخاب یک سرویس‌دهنده وبلاگ مطمئن و پرسرعت، انتخاب اسم و آدرس مناسب برای وبلاگ و داشتن یک وبلاگ به‌روز، اشاره کرد. این هفته قصد داریم کمی درباره قالب وبلاگ‌ها صحبت کنیم. اگر یادتان باشد، در هفته‌های گذشته نیز در مبحث‌های جداگانه، کمی درخصوص شرایط یک قالب خوب و استاندارد صحبت کردیم.

انتخاب یک قالب مناسب برای وبلاگ و یا طراحی یک قالب اختصاصی، یکی از قدم‌های اصلی و اساسی در داشتن یک وبلاگ مفید و موردپسند می‌باشد. فرض کنید وبلاگی دارید که مطالب موجود در آن بسیار مفید و کاربردی می‌باشد و درضمن وبلاگ به‌روزی نیز می‌باشد، یعنی در فاصله‌های زمانی مناسب آن‌را آپدیت می‌کنید. حال فرض کنید قالب این وبلاگ، یک قالب بسیار سنگین و پر از عکس و اسکریپت‌های گوناگون باشد، که لود شدن (باز شدن) کامل آن، زمان‌بر باشد و به عبارتی حوصله کاربر را سر ببرد. باید قبول داشته باشید که اکثر کاربران اینترنت، کم طاقت و کم حوصله می‌باشند و نمی‌توانند مدت زمان زیادی را برای رسیدن به یک مطلب خاص یا دیدن یک وبلاگ، صرف کنند. چرا که با یک جستجوی ساده، شاید بتوانند آن مطلب را در یک سایت دیگر پیدا کنند. پس اگر به دنبال جذب مخاطب و بازدید‌کننده هستید، سعی کنید تا حدی خودتان را با سلیقه‌ی آن‌ها تطابق دهید. دقت داشته باشید که این کار نیز تا حد استاندارد و معقولی باید صورت گیرد و این‌طور نباشد که استعداد و سلیقه‌ی خودتان را فراموش کنید و فقط بنشینید و ببینید که بازدید‌کننده چه می‌خواهد. سعی کنید یک حد استاندارد در این زمینه برای خودتان فراهم کنید.

همان‌طور که می‌دانید و از ماهیت وبلاگ نیز مشخص است، وبلاگ صفحه‌ای است که قرار است در فاصله‌های زمانی به‌خصوص به روز شود و در واقع همانند یک سایت ثابت نیست که از زمان طراحی تا آخر، بدون تغییر باقی بماند. پس به همین علت باید سعی کنید قالبی را برای وبلاگ‌تان انتخاب کنید، که پس از اینکه مطالب شما در آن قرار گرفت، بیش از حد سنگین نشود و در زمان قابل قبولی لود شد. در خصوص طراحی قالب‌ اختصاصی برای خودتان نیز باید این موضوع را مد نظر داشته باشید، چرا که قرار است بازدیدکنندگان مرتب به شما سر بزنند. سعی کنید اگر از نظر طراحی توانایی آن را دارید، قالب وبلاگ‌تان را حتی‌الامکان با Div بسازید. چرا که قالب‌هایی که کلیت‌ آن‌ها با Div ساخته شده باشد، برخلاف قالب‌هایی که کلیک آن‌ها را Table تشکیل می‌دهد، سریعتر لود می‌شود. منظور از سرعت در اینجا این است که در این قالب‌ها، هر چیزی که بارگزاری می‌شود، همان موقع نیز نشان داده خواهد شد. و اگر قالب وبلاگ‌تان اصولی طراحی شده باشد، با توجه به اینکه در اکثر وبلاگ‌ها مطالب جدید در بالای صفحه قرار دارند، بازدیدکننده بدون اینکه زیاد معطل شود، جدیدترین مطلب وبلاگ را خواهد دید. حالا آن‌که ممکن است قسمت‌های پایینی وبلاگ (که طبیعتا مطالب قبلی وبلاگ می‌باشد و به طور معمول این مطالب قدیمی، قبلا توسط این بازدید‌کننده خوانده شده است) هنوز در حال لود شدن باشد. در واقع برای ما لود شدن تمام وبلاگ در مدت زمان کوتاهی، چندان قابل اهمیت نیست. بلکه ما می‌خواهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به مطلب مورد نظر خود برسیم. حال آنکه اگر قالبی انتخاب یا طراحی کردید که تمام آن در مدت زمان کوتاهی، باز شود که دیگر نور علی نور است!

قالب‌هایی که با Table طراحی می‌شود، تقریبا برعکس می‌باشد. در این صفحات، شما باید منتظر شوید تا کلیه مطالب و عکس‌های موجود در یک Table بارگزاری شود، سپس کل‌ آن به صورت یک‌جا به شما نمایش داده می‌شود. که با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران، چندان جالب به نظر نمی‌رسد. در واقع زمانی را که شما منتظر بارگزاری تمام مطالب داخل یک Table هستید، می‌توان به عنوان یک زمان مُرده و هدر رفته به حساب آورد. چرا که شما در این مدت، حداقل می‌توانستید جدیدترین مطلب آن وبلاگ را مطالعه کنید. (البته در صورت طراحی اصولی قالب با Div)

همچنین سعی کنید در قالب وبلاگ‌تان بیش از حد، از عکس استفاده نکنید. به قولی شورش را در نیاورید! استفاده از چندین عکس در قالب وبلاگ، هر چند که بسیار هم زیبا باشند، پس از مدتی برای خواننده ثابت وبلاگ عادی می‌شود و ممکن است دیگر برایش چندان جذابیتی نداشته باشد. البته یک قالب بدون عکس نیز ممکن است چندان جالب به نظر نرسد. پس سعی کنید در استفاده از عکس در قالب وبلاگ‌تان، بسیار محتاط باشید و تا آنجایی که ممکن است، از عکس کمتری استفاده کنید و همان عکس‌هایی را هم که در قالب وبلاگ به‌کار می‌برید، قبلا توسط ابزارهای موجود، کم حجم کرده باشید. البته اگر یک طراح حرفه‌ای باشید، خواهید توانست بدون استفاده از حتی یک عکس، قالبی برای وبلاگ‌تان بسازید که بازدید‌کننده‌ها انگشت به دهان بمانند. در هفته‌ی آینده نیز در خصوص دیگر ویژگی‌های یک قالب مناسب، صحبت خواهیم کرد. خوشحال خواهیم شد که ما را از پیشنهادات و انتقادات خود، بی نصیب نگذارید. از طریق ایمیل Azemati at gmail.com می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

تعداد بازدید (12340 مرتبه) . لینک ثابت