بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 5 خرداد 1384، نويسنده؛ امير عظمتی » هفته گذشته درخصوص یکی از ویژگی‌های یک وبلاگ خوب که همانا انتخاب یک سرویس‌دهنده مطمئن و پرسرعت بود، صحبت کردیم و یکی دو سرویس‌دهنده رایگان وبلاگ را نیز معرفی کردیم. در تکمیل آن بحث باید عرض کنیم که، شما علاوه بر اینکه می‌توانید وبلاگ خود را در یکی از این سرویس‌دهنده‌های رایگان بسازید، می‌توانید هاست و دامین شخصی برای خود خریداری کنید و وبلاگ‌تان را روی فضای شخصی خود منتشر کنید. در این مورد نیز در هفته‌های گذشته به تفصیل صحبت شده است. با این‌حال برای تکمیل بحث عرض می‌شود که شما پس از خرید هاست و دامین هم می‌توانید توسط یک سیستم مدیریت محتوی که بر روی هاست خودتان نصب می‌شود، وبلاگ خود را منتشر کنید و هم اینکه می‌توانید از برخی از سرویس‌دهنده‌های رایگان وبلاگ استفاده کنید. به این صورت که سیستم مدیریت وبلاگ شما همان سرویس‌دهنده رایگان ‌باشد ولی مطالب وبلاگ‌تان بر روی دامین و هاست شخصی خودتان منتشر خواهد شد. چنانچه مایلید از این روش استفاده کنید، یکی از انتخاب‌های شما می‌تواند سرویس‌دهنده Blogger باشد. البته برخی دیگر از سرویس‌دهندگان رایگان وبلاگ نیز از این امکان، پشتیبانی می‌کنند.


قدم بعدی پس از انتخاب یک سرویس‌دهنده مناسب، انتخاب یک نام و آدرس مناسب برای وبلاگ‌تان می‌باشد. سعی کنید نام انتخابی برای وبلاگ‌تان حتی‌الامکان با موضوع وبلاگ‌تان مرتبط باشد. در خصوص انتخاب آدرس وبلاگ باید نکاتی را مدنظر داشته باشید، از جمله اینکه؛ سعی کنید تا آنجا که می‌شود از آندرلاین ( ـ ) و دش ( - ) در آدرس وبلاگ خود استفاده نکنید.

آدرس وبلاگ‌تان را به گونه‌ای انتخاب کنید که کوتاه باشد و به‌خاطر سپردن آن ساده باشد، مخصوصا اگر از سرویس‌دهنده‌های رایگان وبلاگ استفاده می‌کنید. چرا که آدرس وبلاگ‌ شما در این گونه موارد، ساب‌دامینی از آدرس اصلی آن سرویس‌دهنده می‌باشد. به عنوان مثال آدرس وبلاگ‌ها در سرویس بلاگر به صورت yourname.blogspot.com می‌باشد. پس سعی کنید در این موارد، اسم را به گونه‌ای انتخاب کنید که پس از اضافه شدن نام آن سرویس‌دهنده، آدرس وبلاگ طولانی نشود.
نکته‌ی دیگری که در انتخاب آدرس وبلاگ و یا به عبارت دیگر در انتخاب دامین، باید بدان توجه داشته باشید، این است که حتی‌الامکان آدرس وبلاگ شما از یک کلمه‌ی با معنی تشکیل شده باشد. به عنوان مثال در برخی موارد، افراد از کنار هم قرار دادن حرف اول یک جمله یا یک شعار، یک دامین یا آدرس وبلاگ برای خود انتخاب می‌کنند. در این‌گونه موارد به‌ خاطر سپردن آدرس‌ برای افراد سخت و مشکل است! لازم است در این‌جا به این نکته نیز اشاره کنیم که ممکن است برخی از این موارد، در نگاه اول چندان مهم به نظر نرسد. ولی رعایت تک تک این نکات می‌تواند به شما در داشتن وبلاگی خوب و موفق در درازمدت، کمک کند. پس از انتخاب یک نام و آدرس مناسب برای وبلاگ، باید در فکر طراحی و یا انتخاب یک قالب مناسب برای وبلاگ‌تان باشید. به علت اینکه در این هفته فرصت بحث کامل در این خصوص نیست، صحبت پیرامون قالب وبلاگ‌ را به هفته‌های آتی موکول می‌کنیم و در ادامه سراغ یک توصیه‌ی دیگر می‌رویم.

سعی کنید وبلاگ به‌روزی داشته باشید. اگر چرخی در میان وبلاگ‌های فارسی بزنید، به میزان فراوان به وبلاگ‌هایی بر می‌خورید که چندین ماه است که مطلب جدیدی در آن‌ها قرار نگرفته است و یا اصطلاحا به‌روز نشده‌اند. برخی از این وبلاگ‌ها در آغاز، چنان اشتیاق فراوانی برای وبلاگ‌نویسی داشتند که ممکن بود در یک روز، چندین نوبت وبلاگ خود را به‌روز کنند ولی پس از مدتی، بُریدند! این وبلاگ‌ها به مرور بازدید‌کنندگان خود را از دست می‌دهند. پس اگر تمایل دارید بازدید‌کنندگان ثابتی داشته باشید، سعی کنید وبلاگ‌تان به‌روز باشد. لازم نیست هر روز وبلاگ‌تان آپدیت شود، بلکه همین‌که بازدید‌کنندگان بدانند که وبلاگ‌تان در هفته یکی دو بار آپ‌دیت می‌شود، آن‌هم با مطالب جالب و مفید، کم‌کم مشتری همیشگی شما خواهند شد. پس سعی کنید که به قول معروف، آهسته و پیوسته بروید.


نکته‌ی دیگری که همه شما وبلاگ‌نویسان را به آن توصیه می‌کنیم این است که سعی کنید زیاد از محدوده‌ی موضوع خود، خارج نشوید. اگر از همان ابتدا یک موضوع کلی برای وبلاگ خود در نظر گرفته‌اید، سعی کنید که تمام مطالب شما حول‌و‌حوش همان موضوع باشد و یا حداقل اینکه نسبت به آن موضوع اصلی، خیلی پرت نباشد. به عنوان مثال اگر علاقمند به نوشتن روزمرگی‌ها و خاطرات خود هستید، این مورد را از همان اول مشخص کنید! بازدید‌کنندگان هم پس از مدتی درمی‌یابند که وبلاگ شما محلی برای پیدا کردن مقالات علمی نیست. یا اینکه اگر قرار است وبلاگ‌تان پیرامون رشته‌ی کشاورزی و مسائل مربوط به آن باشد، از نوشتن روزمرگی‌ها و موضوعات غیر مرتبط دیگر به مقدار زیاد، خودداری کنید! چرا که کم‌کم بازدید‌کنندگان ثابت خود را از دست خواهید داد. حال ممکن است برخی بگویند که ما می‌خواهیم در وبلاگ‌مان در مورد همه چیز صحبت کنیم و خود را به یک موضوع خاص محدود نکنیم! ما خطاب به این عده از وبلاگ‌نویسان می‌گوییم که «متفرقه‌نویسی» هم برای خودش یک موضوع است! سعی کنید از محدوده‌ی آن خارج نشوید!

تعداد بازدید (11545 مرتبه) . لینک ثابت