بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 29 ارديبهشت 1384، نويسنده؛ امير عظمتی » هم‌اکنون تعداد بسیار زیادی وبلاگ به زبان فارسی در اینترنت وجود دارد که اکثر این وبلاگ‌ها بر روی سرویس‌دهنده‌های رایگان وبلاگ قرار دارند و بخشی هم توانسته‌اند برای خود هاست و دامین شخصی دست‌و‌پا کنند و به قولی مستقل باشند! اما به راستی چه تعدادی از این همه وبلاگ، وبلاگ‌های مفید و موفقی هستند!؟ بسیاری مواقع پیش می‌آید که شما از طرق مختلف مانند موتور‌های جستجو، به وبلاگی بر می‌خورید ولی پیش از آن‌که آن وبلاگ برای شما به طور کامل باز شود، آن‌را به سرعت می‌بندید. و صد البته وبلاگ‌هایی هم وجود دارند که دارای بازدیدکنندگان بسیاری هستند که روزانه مطالب آن وبلاگ را دنبال می‌کنند. تفاوت وبلاگ‌های نوع اول و وبلاگ‌های نوع دوم در چیست!؟ به عبارت‌دیگر چه چیزی سبب می‌شود که شما به محض دیدن یا لود شدن بخش کوچکی از یک وبلاگ، بدون اینکه منتظر شوید آن وبلاگ به طور کامل باز شود، آن را می‌بندید و از طرفی‌دیگر وبلاگ‌هایی هستند که ممکن است شما هر روز به آن‌ها سر بزنید و حتی یک روز هم نتوانید دوری آن‌ها را تحمل کنید! بنابرین به طور قطع تفاوت‌های اساسی میان وبلاگ‌های نوع اول و نوع دوم وجود دارد. ما نیز قصد داریم در چندین قسمت و در حد توان خود به بررسی این موضوع بپردازیم و خصوصیت‌های یک وبلاگ موفق را بیان کنیم. در این راه با آغوشی باز، از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می‌کنیم و خوشحال خواهیم شد اگر شما نیز در این مورد، صحبتی برای گفتن دارید، آن‌را از طریق ایمیل Azemati at gmail.com با ما درمیان بگذارید.


اولین گام برای داشتن یک وبلاگ خوب، انتخاب یک سرویس‌دهنده وبلاگ پرسرعت و مطمئن می‌باشد. فرض کنید وبلاگ شما دارای مطالب مفید و جالبی ‌باشد و همچنین دارای یک قالب سبک و زیبا نیز هستید، اما سرویس‌دهنده وبلاگ شما چندان مطمئن نیست و هر از چند‌گاهی با مشکل مواجه می‌شود.

از طرفی این مشکل ممکن است مانع از به‌روز کردن مداوم وبلاگ توسط شما بشود و از طرفی بازدید‌کنندگان را در دیدن وبلاگ با مشکل مواجه کند. بازدید‌کنندگان اگر مدتی با این وضع مواجه شوند و چندین بار در هفته برای دیدن وبلاگ شما با دربسته مواجه شوند، کم‌کم ممکن است قید وبلاگ شما را بزنند. (البته باید توجه داشته باشید که در این‌جا منظور ما سرویس‌دهندگانی است که مرتب دچار مشکل می‌شوند و یا به‌عبارتی همیشه مشکل دارند و بعضی مواقع سالم هستند! حال آنکه برای اکثر سرویس‌دهندگان رایگان وبلاگ ممکن است مشکلات احتمالی پیش بیاید که این مورد جزو بحث ما نیست‌) علاوه برای این موضوع باید سرویس‌دهنده‌ای را انتخاب کنید که سرعت لود شدن وبلاگ‌ها بر روی آن، بالا باشد. به عبارتی صرف‌نظر از نوع طراحی قالب، سرعت بازشدن یک وبلاگ معمولی در آن، بالا باشد و یا حداقل اینکه پایین نباشد. برخی از سرویس‌دهنده‌های وبلاگ در آغاز کار و زمانی که تعداد وبلاگ‌های موجود بر روی آن‌ها محدود است، دارای سرعت مناسبی هستند ولی پس از مدتی و بعد از افزایش تعداد وبلاگ‌های موجود بر روی‌ آن‌ها، سرعت نمایش وبلاگ‌ها به طور محسوسی کاهش پیدا می‌کند. پس موقع انتخاب یک سرویس‌دهنده وبلاگ حواستان به این موضوع نیز باشد!


در هفته‌های گذشته در خصوص سرویس‌دهنده‌های رایگان وبلاگ به تفصیل نوشته‌ایم اما در اینجا نیز به خاطر تکمیل بحث، یک‌بار دیگر برخی از سرویس‌دهندگان رایگان وبلاگ را معرفی می‌کنیم.

Blogger.com بی‌شک نام آشنایی برای شما در میان سرویس‌دهندگان رایگان وبلاگ می‌باشد. این سرویس‌دهنده دارای امکانات خوب و کافی برای داشتن یک وبلاگ معمولی می‌باشد و همچنین سرعت لود‌شدن وبلاگ‌های موجود روی بلاگر، بسیار بالاست. شما براحتی و در کمتر از ده دقیقه می‌توانید در این سایت ثبت‌نام کنید و یک وبلاگ ساده با قالب‌های پیش‌فرض برای خودتان دست‌وپا کنید.

Persianblog.com یک سرویس‌دهنده کاملا فارسی و رایگان می‌باشد. در این سایت نیز براحتی می‌توانید ثبت‌نام کنید و یک وبلاگ با آدرس yourname.persianblog.com داشته باشید. سرعت لود‌شدن وبلاگ‌های روی پرشین‌بلاگ در زمان‌های مختلف، متفاوت بوده است! در بعضی مواقع این سرعت مناسب و در برخی موارد نیز این سرعت پایین بوده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب پرشین‌بلاگ به عنوان سرویس‌دهنده وبلاگ خود، به چندین وبلاگ که بر روی پرشین‌بلاگ قرار دارد، مراجعه کنید و سرعت لود‌شدن وبلاگ‌ها را به طور عینی مشاهده کنید.


این بحث سرعت لود شدن وبلاگ، به قدری مهم است که ما پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب یک سرویس‌دهنده با سرعت نمایش بالا و حتی امکانات کم شک نکنید! و چنین سرویس‌دهنده‌ایی را به سرویس‌دهنده‌ایی که امکانات بسیاری را برای ساخت وبلاگ در اختیار شما قرار می‌دهد، اما در عوض سرعت نمایش وبلاگ بر روی آن چندان مناسب نیست، ترجیح دهید. مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد. منتظر ادامه‌ی این مبحث در هفته‌ی آینده باشید.

تعداد بازدید (15321 مرتبه) . لینک ثابت