بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 20 اسفند 1383، نويسنده؛ امير عظمتی » در اين مقاله قصد داريم چند ابزار جالب و مفيد وبلاگي را به شما معرفي کنيم. اولين ابزاري که به معرفي آن مي‌پردازيم MyBlogLog است که در این آدرس قابل دسترسي است. شما به کمک اين ابزار مي‌توانيد تعداد کليک بر روي لينک‌هاي داخل وبلاگ‌تان را مشاهده کنيد. خيلي راحت و آسان. اصلا نيازي به دانستن زبان‌هاي برنامه‌نويسي پيچيده نيست. کافي است که به سايت mybloglog.com رفته و در ابتدا يک اشتراک جديد براي خودتان بسازيد. ايجاد اشتراک جديد و استفاده از خدمات اين سايت رايگان است ( البته اين سايت اشتراک پولي نيز دارد و شما با پرداخت مبلغي مي‌توانيد از خدمات MyBlogLog Pro استفاده کنيد. ) پس از ثبت‌نام، به وسيله آدرس‌ايميل و پسورد، وارد اشتراک خود شويد. سپس کدي را که سايت در اختيار شما مي‌گذارد، در قالب وبلاگ خود قرار دهيد و وبلاگ را بازسازي کنيد. کار تمام است! به همين راحتي. پس از اين، هر زمان که وارد اشتراک خود شويد، تعداد کليک بر روي لينک‌هاي موجود در وبلاگ خود را، به تفکيک روز مشاهده خواهيد کرد. ( به اين معني که مثلا در روز سه‌شنبه تعداد کليک بر روي هر يک از لينک‌هاي وبلاگ شما چند عدد است، در روز دوشنبه چطور و به همين صورت ) با استفاده از اين سيستم، پس از مدتي متوجه خواهيد شد که مخاطبان و بازديد‌کنندگان سايت يا وبلاگ شما بيشتر به چه لينک‌هايي علاقه دارند و يا چه لينک‌هايي زياد مورد استقبال قرار نمي‌گيرد.


ابزار بعدي که به معرفي آن خواهيم پرداخت ابزاري براي نشان دادن PageRank وبلاگ شما مي‌باشد. احتمالا تا کنون نام PageRank به گوشتان خورده است. PageRank به زبان ساده، امتيازي است که موتور جستجوي قوي گوگل به سايت‌ها مي‌دهد. يعني گوگل بر اساس معيار‌هاي خاص خودش ( مانند تعداد لينک‌هايي که سايت‌هاي ديگر به آن سايت داده‌اند و ... ) امتيازي بين 1 تا 10 به سايت‌ها، وبلاگ‌ها و به طور کلي تمام صفحات موجود در اينترنت مي‌دهد. دست يافتن به پيج‌رنک ده براي يک سايت معمولي بسيار بسيار دشوار و تقريبا غيرممکن مي‌باشد. ( تنها سايت‌هايي همانند خود گوگل، ياهو و سايت‌هايي از اين دست، داراي پيج‌رنک ده مي‌باشند! ) داشتن پيج‌رنک 5 براي يک وبلاگ فارسي، بسيار مناسب است و چنانچه وبلاگي فارسي، داراي پيج‌رنک 6 باشد، داراي موقعيتي بسيار عالي از ديد گوگل مي‌باشد. در ضمن بايد اشاره کرد که ارتقا از پيج‌رنک 6 به 7 بسيار مشکل‌تر از، ارتقا از پيج‌رنک 5 به 6 مي‌باشد. ( و به همين صورت براي ارتقا به پيج‌رنک‌هاي بالاتر ) هم‌اکنون تا حدي با مفوم PageRank آشنا شده‌ايد. حال براي اينکه بتوانيد پيج‌رنکي را که گوگل به وبلاگ شما اختصاص مي‌دهد، به صورت خودکار در وبلاگتان به نمايش درآوريد،

بايد از سايت pagerank.net کمک بگيريد. براي اين منظور به این آدرس رفته و کدي را که اين سايت در اختيار شما قرار مي‌دهد، در قالب وبلاگ‌تان قرار دهيد. در پايان نيز اشاره کنيم که اگر مدتي است که وبلاگ مي‌نويسيد و داراي پيج‌رنک 4 مي‌باشيد، اميدوار باشيد و به نوشتن مستمر ادامه دهيد. دست‌يافتن به پيج‌رنک 5 اصلا دور از انتظار نيست.


ابزار بعدي بلاگ‌لت است که در این آدرس قابل دسترسي است. اين ابزار براي ارسال مطالب جديد وبلاگ به ايميل بازديدکنندگان، به کار مي‌رود. ( اين ابزار را به طور کامل در هفته‌هاي گذشته و در همين ستون مورد بررسي قرار داده‌ايم )


ابزار مفيد ديگر بلاگ‌رولينگ است که در این آدرس مي‌توانيد آن را مشاهده کنيد. اين سرويس به عبارتي يک Link Manager قوي براي وبلاگ شماست. با استفاده از بلاگ‌رولينگ مي‌توانيد به وبلاگ‌هاي ديگر لينک بدهيد و از به‌روز شدن آن‌ها مطلع شويد. ( اين سرويس را نيز در هفته‌هاي گذشته معرفي کرده‌ايم )


آخرين ابزاري که در اين هفته به معرفي آن مي‌پردازيم، ابزار بسيار مفيد w.bloggar مي‌باشد. w.bloggar يک برنامه جالب براي به‌روز کردن وبلاگ به شمار مي‌رود. بدين معنا که شما ابتدا برنامه را از سايتش دانلود کرده و بر روي کامپيوتر خود نصب مي‌کنيد. سپس هر وقت که مايل بوديد مطلبي جديد در وبلاگ‌تان قرار دهيد، کافي است که اين برنامه را اجرا کرده و با حوصله مطلب خود را در اين برنامه وارد کنيد و تنظيمات دلخواه خود را نيز انجام دهيد. سپس به اينترنت متصل شويد و از طريق برنامه، آن مطلب را بر روي وبلاگ خود منتشر کنيد. بدون اينکه نياز باشد به قسمت مديريت وبلاگ خود برويد! براي دانلود کردن اين برنامه مفيد و همچنين کسب اطلاعات بيشتر به سايت wbloggar.com مراجعه کنيد. هم‌اکنون اين برنامه از سرويس‌هاي وبلاگ‌نويسي مختلفي پشتيباني مي‌کند که از مهمترين آن‌ها مي‌توان به pMachine ، WordPress ،‌ MovableType ، ‌Blogger و b2 اشاره کرد. ( يعني چنانچه شما از يکي از اين سرويس‌ها، براي انتشار وبلاگ خود استفاده مي‌کنيد، از w.bloggar نيز مي‌توانيد بهره ببريد! )

تعداد بازدید (33966 مرتبه) . لینک ثابت