بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 13 اسفند 1383، نويسنده؛ امير عظمتی » امروز قصد داريم به معرفي دو پلاگين جالب و به‌دردبخور برنامه مديريت محتواي موويبل‌تايپ بپردازيم. پلاگين‌ها برنامه‌هاي اضافي هستند که توسط برنامه‌نويسان آشنا به سيستم موويبل‌تايپ يا همان ام‌تي نوشته مي‌شوند و هر کدام يک امکان خاص را به ام‌تي مي‌افزايند. تا کنون پلاگين‌هاي بسياري براي ام‌تي نوشته شده است که با استفاده از اين پلاگين‌ها تقريبا انجام هر کاري با ام‌تي ممکن است. برخي از اين پلاگين‌ها عبارت‌اند از؛ پلاگين تاريخ شمسي، پلاگين وارد کردن مطالب يک وبلاگ به‌داخل وبلاگ ديگر، پلاگين صفحه‌اي کردن وبلاگ، پلاگيني براي نمايش مطالب مرتبط با يکديگر، پلاگيني براي متمايز کردن مطالب جديد و بسياري پلاگين ديگر که مي‌توانيد از آن‌ها استفاده کنيد. اکثر پلاگين‌هاي نوشته شده براي موويبل‌تايپ را مي‌توانيد در سايت رسمي آن يعني www.mt-plugins.org بيابيد.

پلاگين تاريخ شمسي: اين پلاگين همان‌طور که از اسمش پيداست، براي شمسي کردن تاريخ مطالب نوشته شده در موويبل‌تايپ به‌کار مي‌رود. چون همان‌طور که مي‌دانيد تاريخ پيش‌فرض سيستم ام‌تي به ميلادي مي‌باشد و ممکن است براي اکثر وبلاگ‌نويسان فارسي، اين قضيه چندان خوشايند نباشد و مايل باشند که از تاريخ شمسي براي مطالب وبلاگ خود استفاده کنند. اين عده بايد از پلاگين تاريخ شمسي استفاده کنند. اين پلاگين توسط يک فرد ايراني به نام حميد هاشمي نوشته شده است. طريقه‌ي نصب و همچنين توضيحاتي در خصوص اين پلاگين، به نقل از وبلاگ حميد هاشمي: (براي توضيحات بيشتر و همچنين دانلود کردن فايل‌هاي موردنياز، لازم است به این آدرس مراجعه کنيد.)

« براي استفاده از Plugin دو فايل JalaliDate.pm و JalaliDate.pl را دريافت کنيد. براي نصب اين پلاگين، ابتدا لازم است که مطمئن باشيد Module اي به نام POSIX بر روي Perl شما نصب شده باشد. (بر روي اکثر سيستم‌ها اين Module به همراه Perl استاندارد نصب مي‌باشد) در صورتيکه در استفاده از Module برنامه از شما ايراد گرفت کافيست نحوه نصب آن‌را مطالعه کنيد. سپس فايل JalaliDate.pm را در شاخه extlib در جايي که MT نصب شده است قرار دهيد. (در صورتي‌که اين شاخه وجود ندارد آنرا در شاخه MT ايجاد کنيد و اين فايل را در آن کپي کنيد) همچنين فايل JalaliDate.pl را در شاخه plugins در شاخه MT قرار دهيد. (به همچنين اگر اين شاخه هم وجود ندارد، خودتان آن‌را ايجاد کنيد) » کار نصب پلاگين تمام است! بله، درست متوجه شديد. منظور از نصب کردن يک پلاگين، کپي کردن يکي دو فايل به پوشه‌هاي خاص در ام‌تي مي‌باشد و نه چيز ديگر.
« براي استفاده از پلاگين کافيست در قالب‌هاي برنامه ام‌تي، در هر Entry که نياز به تاريخ شمسي داشتيد، از تگ استفاده کنيد. براي اينکه کاربر بتواند خودش تعيين کند که تاريخ شمسي به چه صورتي نمايش داده شود، يک پارامتر به نام format وجود دارد که شما با مشخص کردن آن مي‌توانيد مدل نمايش تاريخ دلخواه خود را تعيين کنيد. به دو علامت‌ زير توجه کنيد؛ H% : براي نمايش ساعت به صورت 24 ساعته (مانند 17) و h% : براي نمايش ساعت به صورت 12 ساعته (مانند 5) » براي کسب اطلاعات بيشتر درخصوص فرمت‌هاي مختلف، به صفحه راهنماي اين پلاگين که آدرس آن در بالا داده شده است، مراجعه کنيد.

بايد توجه داشت که اين پلاگين فقط براي شمسي کردن تاريخ مطالب در ام‌تي به کار مي‌رود و تاريخ ماهانه‌ي ام‌تي را شمسي نمي‌کند. به عبارت ديگر شما با استفاده از اين پلاگين نمي‌توانيد آرشيو ماهانه ام‌تي را به صورت شمسي ( مثلا تير 83 ، مرداد 83 و ... ) درآوريد.


پلاگين ديگري که در اين مقاله به معرفي آن مي‌پردازيم، پلاگين Random Entries ميباشد. اين پلاگين نيز همان‌طور که از نامش پيداست، براي نمايش اتفاقي و شانسي لينک ثابت يا کل يک يا چند مطلب به کار مي‌رود. به اين صورت که مي‌توانيد از بين كل نوشته‌هاي خود در ام‌تي، تعداد مشخصي را به صورت رندم و اتفاقي به نمايش دربياوريد. خب در ابتدا فايل randomentries.zip را دانلود کنيد، آن را آن‌زيپ نموده و فايل randomentries.pl را در شاخه plugins در شاخه‌ي MT آپلود کنيد. کار تمام است. حال مي‌توانيد از پلاگين استفاده کنيد. تگ اصلي اين پلاگين‌ مي‌باشد که پارامتر‌هاي مختلفي نيز دارد. براي دانلود فايل‌ موردنياز و همچنين ديدن تگ‌هاي کامل براي استفاده از اين پلاگين، به این آدرس مراجعه کنيد.

تعداد بازدید (7241 مرتبه) . لینک ثابت