بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 29 بهمن 1383، نويسنده؛ امير عظمتی » یکی از امکاناتی که بسیاری از وبلاگ‌نویسان از همان نخست نیز به دنبال آن بودند، امکان پست به آینده یا ارسال مطلب در آینده به صورت خودکار می‌باشد. بدین معنا که شما مطلب مورد نظر خود را نوشته، سپس آن را در برنامه مدیریت وبلاگ خود و یا سرویس‌دهنده وبلاگ خود، ذخیره می‌کنید و برای سیستم تعریف می‌کنید که این مطلب را در فلان تاریخ و فلان ساعت منتشر کند. بسیار پیش می‌آید که شما به این امکان بسیار جالب و مفید، احتیاج پیدا می‌کنید. به طور مثال هنگامی که می‌خواهید به سفر بروید و یا درگیر امتحانات می‌شوید و وقت کافی برای به‌روز کردن وبلاگتان نیز ندارید، ولی همچنان تمایل دارید که وبلاگتان به اصلاح آپ‌‌دیت باشد. خب امکان ارسال مطلب در آینده چاره کار شماست. من در سرویس‌دهندگان رایگان وبلاگ مانند بلاگر، پرشین‌بلاگ، بلاگ‌اسکای و ... چنین امکانی را ندیده‌ام ولی در برخی از برنامه‌های مدیریت وبلاگ مانند موویبل‌تایپ نسخه جدید این امکان به طور پیش‌فرض قرار داده شده است. در این مقاله قصد داریم طریقه‌ی پست به آینده را در نرم‌افزار محبوب موویبل‌تایپ یا همان ام‌تی نسخه 3 به بعد آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.
[ البته باید متذکر شویم که در ام‌تی نسخه‌های پایین‌تر ( مانند نسخه 2.64 ) نیز انجام این‌کار با کمک یک پلاگین مخصوص، امکان‌پذیر بود. ]


در ابتدا باید در کنترل‌پنل هاست خود و در قسمت Cron jobs تعریف کنید که یک اسکریپت در زمان‌های به‌ خصوص اجرا شود و در صورتی که در برنامه موویبل‌تایپ شما پستی آماده انتشار بود، در زمان مقرر آن را منتشر کند. بنابراین اگر هاست وبلاگ شما لینوکس است به ترتیب زیر عمل کنید. ابتدا وارد کنترل پنل خود شوید ( در اکثر موارد با رفت به آدرس www.yourdomain.com/cpanel و واردکردن یوزرنیم و پسورد اختصاصی خود این کار امکان‌پذیر است ) سپس در کنترل‌پنل به دنبال بخش Corn jobs بگردید و روی آن کلیک کنید. سپس در این قسمت بر روی Standard کلیک کنید. حال در بخش Standard Cron Manager باید یک آدرس خاص و همچنین بازه‌های زمانی که اسکریپت موردنظر اجرا شود را تعیین کنید. برای این منظور در بخش Command to run آدرس زیر را وارد کنید.

cd <path to mt>; ./tools/run-periodic-tasks


( به جای نیز آدرس پچ ام‌تی خود را وارد کنید. اگر از چنین آدرسی اطلاع ندارید، فایل mt-check.cgi را اجرا کنید! آدرس پچ ام‌تی شما در آنجا نوشته شده است ) در بخش پایین هم باید بازه‌های زمانی دلخواه را تعیین کنید که در آن زمان‌ها اسکریپت اجرا شود. این بخش به دلخواه شما قابل تغییر است. اگر تمایل دارید که هر ساعت اسکریپت اجرا شود و در صورتی که پست جدیدی در ام‌تی آماده انتشار است، آن را منتشر کند؛ باید این بخش را به ترتیب زیر تغییر دهید. از بخش Minute عدد صفر، و از بخش‌های دیگر به ترتیب Every Hour ، Every Day ، Every Month و Every Weekday را انتخاب کنید. پس از این‌که به دقت این بخش را تکمیل کردید بر روی دکمه Save Crontab در پایین صفحه کلیک کنید. این تمام کاری بود که می‌بایست در بخش کنترل پنل هاست خود انجام دهید.

حال به برنامه موویبل‌تایپ خود وارد شده و بر روی New Entry کلیک کنید. در این بخش قصد داریم یک مطلب را برای انتشار خودکار در آینده آماده کنیم. در ادیتور‌های ام‌تی مطلب یا مطالب مورد نظر خود را بنویسید، همچنین می‌توانید تعیین کنید که این پست نظر‌خواهی داشته باشد یا خیر و خلاصه هر تغییری که دلتان می‌خواهد را انجام دهید. سپس در بخش تاریخ و زمان یعنی Authored On تاریخ و ساعتی را که می‌خواهید این پست در آن زمان منتشر شود را به دقت وارد کنید. ( تاریخ و ساعت نوشته شده است و شما فقط کافی است که تغییرات دلخواه را در ساعت، روز و یا حتی ماه اعمال کنید ) پس از آنکه زمان مورد نظر برای انتشار مطلب را ثبت کردید، برای انتشار مطلب در آینده از بخش Post Status عبارت Future را انتخاب کنید و با کلیک بر روی دکمه Save پست خود را ذخیره کنید. اگر تمام موارد بالا را به درستی انجام داده باشید، جای هیچ نگرانی نیست و مطلب شما در موعد مقرر به طور خودکار منتشر خواهد شد. پس با خیال راحت به سفر رفته و یا به مطالعه دروس خود بپردازید.


( در اینجا خوب است که درخصوص دیگر گزینه‌های بخش Post Status نیز توضیحاتی ارائه دهیم؛ اگر حالت پست خود را بر روی Publish تنظیم کنید، پس از ذخیره کردن مطلب، بلافاصله صفحه اصلی شما بازسازی شده و مطلب منتشر می‌شود. همچنین اگر حالت پست خود را بر روی Draf تنظیم کنید، تمام مطلب شما به همان صورت که وارد کرده‌اید، ذخیره می‌شود ولی بر روی سایت یا صفحه اصلی شما نشان داده نمی‌شود و همچنین خودبه‌خود در‌ آینده نیز منتشر نخواهند شد!! )

تعداد بازدید (7483 مرتبه) . لینک ثابت