بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟
سه شنبه، ۲۰ بهمنماه ۱۳۸۳

بزرگتر كردن متن در Adress Bar

وقتی سيستم رو بر روی High Resolution تنظيم كنيد، ( به‌طور مثال 1024 در 768 پيكسل ) خواندن متن‌هایی كه در Adress bar نوشته می‌شوند یك‌كم سخته، به دليل اينكه منوی آدرس هم از فونت‌هایی مشابه Desktop استفاده می‌كنه. برای تغيير، با راست كليك روی Desktop و انتخاب Properties به Appearance رفته و Advanced رو انتخاب كنيد. حال از ليست پايين‌افتادنی، گزينه Icon رو انتخاب و نوع و اندازه فونت و همچنين اندازه آيكن‌ها رو به دلخواه تنظيم و سپس OK كنيد. اگر عناوين آيكن‌ها در Desktop به صورت بريده و ناقص نمايش داده می‌شوند، دوباره به Advanced رفته و با انتخاب گزينه Icon Spacing، فاصله Vertical و Horizental رو به دلخواه تنظيم نماييد.


مسدود كردن Internet Options
احتمالا تا‌‌كنون با اين مشكل روبرو شده‌ايد كه برخی از سايت‌ها يا برنامه‌ها Home Page رو اشغال می‌كنند و از اين طريق باعث مشكلات فراوانی می‌شوند. سرعت بارگذاری اين صفحات هم بسيار كمه و توی اين وانفسای اينترنت پرسرعت باعث دردسرهای فراوانی می‌شه. هر فرد ديگه‌ای هم می‌تونه با ايجاد تغييرات در تنظيمات IE شما رو حتی به مصيبتی بدتر از اين هم دچار كنه. البته اين نوشته بيشتر يك روش پيشگيریه تا درمان. درمان يكی از اينجور مشكلات رو محسن اينجا نوشته. اما يك دستكاری دوگانه در رجيستری راه‌‌حل Pc Magazine برای اين مشكله. در كادر محاوره‌ای Run تايپ كنيد Regedit و به آدرس زير بريد :

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Restrictions

حالا دنبال DWORDی بگرديد كه اسمش اينه: NoBrowseOptions و اگه نيست ايجادش كنيد. روی اون دوبار كليك كنيد و مقدارش رو يك قرار بديد. حالا به اين آدرس بريد :

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

و دنبال DWORDی بگرديد كه اسمش اينه : HomePage و اگه وجود نداشت ايجادش كنيد. مقدارش رو هم يك بگذاريد. اگر روزی روزگاری خواستيد از Internet Options استفاده كنيد يا Home Pageتون رو تغيير بديد، در رجيستری مقادير اون دوتا DWORD رو صفر كنيد، البته موقتا. تا يادم نرفته، قبل از دستكاری در رجيستری، يك نسخه پشتيبان ازش تهيه كنيد، شايد نشد :)


Favorite مشترك در ويندوز 2000 و XP
برای داشتن Favortie مشترك بين كاربران يك كامپيوتر، ابتدا Favortie رو Export كنيد. چطوری؟ روش Export كردن Favorite رو می‌تونيد اينجا بخونيد. بعد از اين‌كار به اين آدرس در رجيستری بريد:


HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ User Shell Folders


حالا متغيری به‌نام Favorite رو پيدا كنيد و نامش رو از USERPROFILE%\Favorites% به ALLUSERSPROFILE%\Favorites% تغيير بديد. البته اين كار رو بايد برای هريك از كاربرها انجام بديد. (می‌دونم روش جالبی نشد، ولی خوب اينم يه روشيه ديگه) حالا اون Favoriteی كه Export كرده بوديد، Import كنيد. البته اين‌بار با هر نام كاربری كه دلتون می‌خواد.


منبع: PcMag
تهیه: سید یوسف منیری

تعداد بازدید (16052 مرتبه) . لینک ثابت