بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 8 بهمن 1383، نويسنده؛ امير عظمتی » امروز در اكثر وبلاگ ها بخشى با عنوان ثبت اى ميل (و يا عناوين مشابه) وجود دارد كه از شما درخواست مى كند كه اى ميل خود را در آن بخش ثبت كنيد تا مطالب روزانه وبلاگ به طور مرتب و خودكار برايتان ارسال شود. اين امر مزاياى بسيارى دارد، به عنوان مثال بازديدكننده لازم نيست كه هر روز به چندين وبلاگ كه آپديت نشده اند سر بزند، بلكه آپديت شدن وبلاگ و حتى مطالب آن وبلاگ ها به طور خودكار به اى ميل بازديدكننده ارسال مى شود. اين امر براى خود وبلاگ نويس ها نيز مزيت هايى دارد كه از آن جمله مى توان به جمع آورى تعدادى عضو ثابت كه از طريق اى ميل، آنها را از به روز شدن وبلاگ مطلع مى كنند، اشاره كرد.

يكى از سرويس هاى رايگان و بسيار مطمئن براى انجام اين كار، سرويس Bloglet است. اين سرويس در آدرس www.bloglet.com قابل دسترسى است. شما به سادگى مى توانيد در اين سايت ثبت نام كنيد. پس از ثبت نام در سايت بايد تنظيمات مربوط به وبلاگ خود را انجام دهيد. سرويس بلاگ لت از سرويس هاى Blogger ، Movable Type و... و مهمتر از همه از RSS پشتيبانى مى كند. به اين معنا كه اگر وبلاگ شما توسط بلاگر اداره مى شود و يا اينكه خودتان وبلاگتان را توسط موويبل تايپ ساخته ايد، مى توانيد از سرويس بلاگ لت استفاده كنيد.
همان طور كه اشاره شد بلاگ لت از RSS هم پشتيبانى مى كند، به اين معنى كه اگر سرويس دهنده اى كه به شما وبلاگ داده است يك خروجى RSS از مطالب وبلاگ را هم ارائه دهد، شما نيز به راحتى مى توانيد عضوى از بلاگ لت شويد و از خدمات اين سرويس دهنده استفاده كنيد. شما پس از اينكه در سايت تنظيمات مربوط به وبلاگ را انجام داديد، بايد كد هاى مربوط به دريافت اى ميل از بازديدكننده را نيز، از داخل اكانت خودتان در سايت BlogLet دريافت كرده و در جايى مناسب از قالب وبلاگتان قرار دهيد. (اين كد ها شامل چند جمله در خصوص دريافت اى ميل از بازديد كننده و همچنين باكسى براى دريافت اى ميل از بازديدكننده است.)

لازم به ذكر است كه در بخش تنظيمات وبلاگ شما بايد با توجه به سرويس دهنده وبلاگ خود، موارد را پر كنيد. مثلاً اگر از بلاگر استفاده مى كنيد يوزرنيم و پسورد اكانت خود در بلاگر و ديگر اطلاعات مورد نياز را وارد كنيد و از بخش weblog type نيز Blogger را انتخاب كنيد. به همين ترتيب اگر از ام تى براى اداره وبلاگتان استفاده مى كنيد نياز به يوزر نيم، پسورد و آى دى وبلاگ موردنظر هست كه آنها را نيز بايد در محل مربوطه قرار دهيد. در بخش email setting نيز مى توانيد نوع مطالب ارسالى را تعيين كنيد. اگر گزينه Donصt send post را انتخاب كنيد، فقط تيتر مطلب و لينك آن براى خواننده ارسال مى شود.
به طورى كه خواننده براى خواندن مطلب بايد روى لينك كليك كند و به صفحه وبلاگ شما ارجاع داده خواهد شد. اگر گزينه Send first 100characters ... را انتخاب كنيد، تيتر، لينك مطلب به اضافه ۱۰۰ كاراكتر اوليه از مطلب براى اعضا ارسال مى شود كه اين عدد ۱۰۰ قابل تغيير است. ( اكثر وبلاگ نويسان اين قسمت را انتخاب مى كنند تا علاوه بر تيتر و لينك مطلب قسمتى از مطلب نيز ارسال شود و خواننده را ترغيب نمايد كه بر روى لينك كليك كند) و در پايان اگر گزينه Send entire post را انتخاب كنيد، در هر سرى ارسال، تمام مطالب نوشته شده را براى اعضا ارسال مى كند. توضيح دقيق چگونگى پركردن فرم هاى بخش تنظيمات و ديگر مسائل مربوط به اين سرويس دهنده را در يك مقاله ديگر به طور كامل مورد بررسى قرار خواهيم داد. تا لحظه نوشته شدن اين مقاله تعداد ۱۶۱۴۶ سايت يا وبلاگ در اين سايت ثبت نام كرده اند و مى توانند از خدمات آن استفاده كنند.


يك روش ديگر براى انجام اين كار استفاده از خود سرويس Movable Type است. به اين معنى كه ام تى اين امكان را در خود جاى داده است كه شما توسط فرم مربوطه اى ميل افراد را دريافت كنيد و سپس تيتر، لينك مطلب و... را به اى ميل افراد عضو ارسال كنيد.
براى اين كار پس از نوشتن مطلب خود در ام تى و Save كردن آن، در همان صفحه و در بخش Send a notification مى توانيد عبارت دلخواه خود را بنويسيد و با زدن دكمه Send آن را ارسال كنيد.
اگر در كنار عبارت Include entire entry body تيك خورده باشد، مطالب نوشته شده در قسمت Entry Body يعنى مطالب اصلى نيز به اى ميل اعضا ارسال مى شود. تفاوت ارسال مطالب توسط ام تى و ارسال توسط سرويس بلاگ لت در اين است كه در ام تى شما پس از پايان هر مطلب بايد به صورت دستى عمليات ارسال را انجام دهيد، در صورتى كه سرويس بلاگ لت هر روز در زمان مشخصى وبلاگ شما را به طور خودكار چك مى كند و درصورت وجود مطالب جديد، آنها را (براساس تنظيمات اكانت شما) به اى ميل اعضا ارسال مى كند.

تعداد بازدید (5540 مرتبه) . لینک ثابت