بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 1 بهمن 1383، نويسنده؛ امير عظمتي » در شماره قبل تا حدودى با Blogrolling آشنا شديم و توضيحى مختصر در خصوص اين سرويس مفيد وبلاگى را ارائه داديم. در اين ستون سعى داريم تا شما را به طور كامل با اين سرويس آشنا كنيم. همان طور كه قبلاً نيز اشاره شد، بلاگ رولينگ يك سرويس وبلاگى براى لينك دادن به ساير وبلاگ ها و يا وب سايت ها است و يا به عبارتى يك Link Manager قوى وبلاگى است. استفاده از بلاگ رولينگ مزاياى ويژه اى دارد كه در طول اين ستون به آن ها مى پردازيم. به عنوان مثال اگر شما به طور دستى، اقدام به وارد كردن لينك ساير وبلاگ ها (و يا همان لينك دوستان) در وبلاگ خودتان نماييد، براى هر تغيير در ليست (مثلاً اضافه يا حذف كردن يك لينك) بايد وارد قالب وبلاگ خود شويد و به طور دستى اين تغييرات را اعمال كنيد. در صورتى كه با كمك سرويس هايى همچون بلاگ رولينگ، شما مى توانيد به راحتى و بدون مراجعه مكرر به قالب وبلاگ يا وب سايت خود يك ليست دلخواه از وبلاگ ها و سايت هاى مورد علاقه داشته باشيد و هر زمان كه نياز به اضافه، تغيير و يا حذف لينك بود، با مراجعه به سايت بلاگ رولينگ اين كار را انجام دهيد. همچنين در ليست بلاگ رولينگ مى توان كارى كرد كه وبلاگ هاى تازه آپديت شده، متمايز گردند و به نوعى از بقيه جدا شوند. (مثلاً مى توانيد رنگ لينك آن ها را تغيير دهيد و يا آن ها را پررنگ تر كنيد و يا علامت هاى ] و [ را در اول و آخر لينك قرار دهيد و يا هر روش دلخواه ديگر) براى شروع به سايت بلاگ رولينگ به آدرس www.blogrolling.com وارد شويد و با كليك بر روى عبارت Create an account به راحتى و به رايگان در سايت ثبت نام كنيد. پس از آن با يوزر و پسورد اختصاصى خود وارد سايت شويد. پس از Login كردن وارد قسمت Mission Control مى شويد، اين قسمت در واقع كنترل پنل اصلى مديريتى شماست. برخى از گزينه هاى موجود در اين قسمت به شرح زير است:

Add Links: اين قسمت همان طور كه از اسمش پيداست، براى اضافه كردن يك لينك به ليست شما استفاده مى شود. پس از كليك كردن بر روى آن، وارد قسمت Add a link مى شويد؛ حال در اين بخش نام سايت يا وبلاگ مورد نظر را در مقابل Title، آدرس كامل آن ها را در مقابل URL و در صورت تمايل توضيحى كوتاه در خصوص آن را هم در مقابل Description بنويسيد. سپس بر روى دكمه Add link كليك كنيد. به همين راحتى مى توانيد يك لينك به ليست خود اضافه كنيد. (البته توجه داشته باشيد در صورتى كه در مقابل Title قصد وارد كردن نام فارسى را داريد، Encoding صفحه بايد روى Unicode UTF-8 باشد.)

Edit/Delete Links : در اين بخش به راحتى مى توانيد در عنوان، آدرس و يا ديگر اطلاعات يك وبلاگ تغيير ايجاد كنيد (به عبارتى آن را Edit كنيد) و يا حتى يك لينك را از ليست به كلى حذف كنيد.

Backup : در اين قسمت نيز مى توانيد از ليست خود يك Backup بگيريد. قابل توجه است كه اين فايل پشتيبان، تمام اطلاعات مربوط به يك لينك را در خود ذخيره مى كند.

Empty Blogroll : در اين بخش مى توانيد به يك باره تمام لينك هاى موجود در Blogroll خود را حذف كنيد.

Get Code: در اين بخش كد هايى كه براى نمايش ليست در وبلاگ لازم است را دريافت مى كنيد. به عبارت ديگر شما بايد از اين بخش كد هاى اختصاصى خود را كه به فرمت هاى مختلف موجود است، دريافت كنيد و اين كدها را در مكانى دلخواه در قالب وبلاگتان قرار دهيد. حالا در هنگام نمايش وبلاگ شما، به جاى آن كد ها، ليست منتخب شما به نمايش در مى آيد. استفاده از كد ها در فرمت Javascript در بين وبلاگ نويسان رواج بيشترى دارد.

Preferences: مهمترين قسمت بلاگ رولينگ شما همين بخش تنظيمات است كه چگونگى نمايش لينك را مشخص مى كند. در قسمت Sorting your links و Sorting Tricks مى توانيد چگونگى قرارگيرى و چينش لينك ها را تعيين كنيد. (به عنوان مثال: نمايش لينك ها براساس حروف الفبا و يا بر اساس زمان آپديت شدن) در بخش Recently Updated مى توانيد چگونگى تمايز وبلاگ هاى آپديت شده را مشخص كنيد. براى اين منظور از منوى كشويى مثلاً ۲۴ hour را انتخاب كنيد و در قسمت ... Prepend to علامت ] و در قسمت ... Append to علامت [ را قرار دهيد. بدين ترتيب وبلاگ هاى به روز شده تا مدت ۲۴ ساعت از زمان آپديت شدن، به صورت [نام وبلاگ] از بقيه متمايز مى شوند. اين بخش تنظيمات ديگرى نيز دارد كه فرصت پرداختن به آن ها در اين ستون نمى گنجد.


همچنين در سايت بلاگ رولينگ در بخش Search BlogRolls با جست وجوى آدرس وبلاگتان، مى توانيد كسانى را كه توسط اين سيستم به شما لينك داده اند، پيدا كنيد و همچنين در بخش Ping Form مى توانيد آپديت شدن وبلاگتان را به اطلاع بلاگ رولينگ برسانيد. تمام اين امكانات و موارد گفته شده، به صورت رايگان در اختيار شما قرار مى گيرد، ولى شما مى توانيد با پرداخت هزينه سالانه از سرويس BlogRolling Gold استفاده كنيد كه به مراتب امكانات بيشترى را به شما خواهد داد.علاوه بر بلاگ رولينگ سايت هاى مشابهى نيز هستند كه اين سرويس را ارائه مى دهند. يكى از اين سايت ها www.bloglinker.com است كه مى توانيد با مراجعه به اين سايت اطلاعات بيشترى را در خصوص آن به دست آوريد.

تعداد بازدید (5360 مرتبه) . لینک ثابت