بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

« روزنامه شرق؛ پنج‌شنبه 24 دي 1383، نويسنده؛ امير عظمتي » اگر شما هم از خوانندگان پر و پا قرص وبلاگها هستيد و به طور مثال، روزانه به تعداد زيادي وبلاگ سر ميزنيد، همواره با وبلاگهايي روبرو خواهيد شد كه به اصطلاح آپديت (بهروز) نشدهاند. درصورتي كه شما ميتوانيد فقط به وبلاگهايي كه به روز شدهاند، سر بزنيد و از اين طريق در وقت خود صرفهجويي كنيد. در اين مقاله ما با معرفي دو روش، چگونگي مطلع شدن از بهروز شدن وبلاگها بدون مراجعه به تكتك آنها را آموزش خواهيم داد. ما در اين مقاله به معرفي دو سرويس معروف وبلاگي Blogarithm و BlogRolling خواهيم پرداخت. (البته بايد متذكر شويم كه كار اصلي سرويس BlogRolling مطلع شدن از بهروز شدن وبلاگها نيست، بلكه كار اصلي اين سرويس مديريت لينك به دوستان، در وبلاگ ميباشد.)


در ابتدا به معرفي سرويس ساده Blogarithm ميپردازيم. اين سرويس وبلاگي در آدرس http://www.blogarithm.com قابل دسترسي است. با كمك اين سايت شما هر روز، براحتي از وبلاگهاي بهروز شدهي مورد علاقهي خود باخبر خواهيد شد. Blogarithm هر روز با ارسال ايميلي، ليستي از وبلاگهاي آپديت شده كه قبلا توسط شما وارد سيستم شدهاند را، به شما نشان خواهد داد.

خب براي شروع، به سايت Blogarithm وارد شويد تا ليستي از وبلاگهاي مورد علاقه خود را بسازيد. همانطور كه مشاهده ميكنيد، در صفحه اول اين سايت دو باكس با عنوانهاي Blog URL و Your email address وجود دارد. بدين معني كه شما به سرعت ميتوانيد يك وبلاگ را به ليست خود اضافه كنيد، براي اين كار آدرس وبلاگ را در باكس بالايي و آدرس ايميل خود را در باكس پاييني وارد كرده و بر روي دكمه Watch this blog كليك كنيد. به همين سادگي اين وبلاگ هم به ليست وبلاگهاي موردعلاقه شما در Blogarithm ، اضافه شد. (البته براي جلوگيري استفاده نابهجا از اين سيستم، يك ايميل تاييده هم براي شما ارسال ميشود كه با كليك بر روي آدرس موجود در آن نامه، آن وبلاگ به ليست شما اضافه خواهد شد.)
همچين شما با كليك بر روي My Account در بالاي صفحه، ميتوانيد براي مديريت بيشتر، وارد اكانت خود شويد. شما در اكانت خود علاوه بر اينكه ميتوانيد يكباره يك وبلاگ را به ليست خود اضافه كنيد (يعني ديگر ايميل تاييده براي شما ارسال نخواهد شد) ميتوانيد مديريت بيشتري نيز بر روي ليست وبلاگها داشته باشيد. در قسمت Delete Subscriptions با تيك زدن وبلاگ، ميتوانيد آن را از ليست حذف كنيد. Add Subscription نيز براي اضافه كردن يك وبلاگ جديد به ليست ميباشد. Change Password هم براي عوض كردن پسورد شما در سايت، و Update Email Address نيز براي عوض كردن آدرس ايميل ميباشد. پس از اينكه شما ليست وبلاگهاي خود را وارد سيستم كرديد، Blogarithm هر روز براي شما ايميلي را ارسال ميكند كه در آن وبلاگهايي كه نسبت به روز قبل تغيير كرده اند و يا به اصطلاح آپديت شدهاند را براي شما مشخص ميكند. طبيعي است كه اگر در اين مدت هيچ وبلاگي آپديت نشود، ايميلي هم از طرف اين سايت براي شما ارسال نخواهد شد. در پايان هم متذكر شويم كه اين سرويس به صورت رايگان ارائه ميشود.


و اما سرويس ديگر، سرويس مديريت لينك BlogRolling ميباشد كه در اين مقاله فرصت توضيح كامل درخصوص آن نخواهد شد و بحث كامل پيرامون اين سرويس را به زماني ديگر موكول ميكنيم. فقط توضيحي مختصر درباره اين سايت خواهيم داد. سايت بلاگ رولينگ در آدرس http://www.blogrolling.com قابل دسترسي ميباشد. همانطور كه در بالا نيز اشاره شد، كار اصلي اين سرويس اطلاع از آپديت شدن وبلاگها نميباشد، بلكه شما ميتوانيد با استفاده از اين سرويس براي مديريت لينكهاي خود به دوستان، از وبلاگهاي آپديت شده نيز باخبر شويد. به اين صورت كه اگر شما وبلاگ داشته باشيد و بخواهيد در گوشهاي از آن، به ساير دوستان و وبلاگنويسان لينك بدهيد، با استفاده از اين سرويس رايگان ميتوانيد اينكار را انجام دهيد. اين كار مزاياي بسياري دارد، به عنوان مثال شما براي اضافه يا كم كردن يك لينك به ليست دوستان خود در وبلاگ، لازم نيست كه هر دفعه وارد قالب شويد و به طور دستي اين تغيير را اعمال كنيد. بلكه شما با وارد شدن به سايت بلاگرولينگ و اكانت خود، ميتوانيد يك لينك اضافه كنيد، عنوان يا آدرس يك لينك را تغيير دهيد و يا به سادگي آن را حذف كنيد.
همچنين بلاگرولينگ اين امكان را نيز به شما ميدهد كه بتوانيد در ليست خود، وبلاگهايي كه بهروز شدهاند را از بقيه متمايز كنيد. بدين ترتيب بدون مراجعه به وبلاگ، ميتوانيد از طريق اين سرويس، از بهروز شدن آن مطلع شويد. براي اينكه از سرويس متمايز شدن وبلاگهاي آپديت شده، استفاده كنيد، به شرح زير عمل كنيد. ابتدا وارد سايت بلاگرولينگ و سپس اكانت خود شويد. در آن قسمت با كليك بر روي Preferences به بخش تنظيمات وارد شويد، حال در اين صفحه به قسمت Recently Updated برويد و از منوي كشويي آن، به عنوان مثال 24 hour را انتخاب كنيد. (يعني پس از آپديت وبلاگ تا 24 ساعت، آن وبلاگ را به صورت متمايز شده، نشان خواهد داد.) شما ميتوانيد از منوي كشويي موارد ديگري نيز انتخاب كنيد. سپس در دو باكس پاييني، چگونگي متمايز شدن را مشخص كنيد.

به عنوان مثال اگر ميخواهيد كه وبلاگهاي به‌روز شده پررنگتر ( يا Bold ) شوند، در باكس اول < b > و در باكس دوم < b / > را قرار دهيد. ( با حذف فاصله‌ها ) سپس بر روي دكمه Update my Blogroll Preferences اين بخش كليك كنيد. توضيح ديگر قسمتهاي بلاگرولينگ در اين مقاله نميگنجد و معرفي كامل اين سرويس را به مقالهاي ديگر موكول ميكنيم.

تعداد بازدید (7428 مرتبه) . لینک ثابت