بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

من اصولا وقتي دارم با كامپيوتر كار مي‌كنم، راديو ورزش هم روشنه و اخبار و اطلاعات ورزشي رو هم گوش مي‌دم. ديروز يه برنامه در مورد وزنه‌برداري بود و صحبت به انتخاب وزنه‌بردار قرن رسيد. كه از طريق اينترنت هم دارن راي‌گيري مي‌كنن. نكاتي كه به نظرم مي‌رسه در اين مورد رو مي‌گم:

1- مطمئنا اين طور نيست كه ملاك انتخاب فقط اين راي‌گيري باشه، ملاك اصلي نظر كارشناسان و مربيان و ... هست ولي قطعا نتيجه اين راي‌گيري بدون تاثير هم نخواهد بود.
2- كشور يونان به شدت در رسانه‌هاش داره مردم رو تشويق مي‌كنه كه به وزنه‌بردار افسانه‌ايشون، پيرس ديماس راي بدن.
3- توي راديو ورزش و همون برنامه مه گفتم، بيش از ده بار آدرس سايت و چندين بار هم طريق راي‌ دادن رو گفتن. مو به مو. با جزئيات كامل. حال كردم!
4- طرف يهو از دهنش در رفت گفت، اگه مثلا ايميل ياهو و هات‌ميل دارين با هر دوتاش مي‌تونيد راي بدين. من هم زياد موافق نيستم با اين‌ كار.
5- من يهو جو گير شدم، زنگ زدم راديو ورزش و به نمايندگي از جامعه وبلاگ‌نويسان (!) صحبت كردم. سريع هم تلفن من رو پخش كردن. من گفتم كه اگه يادتون باشه سر اين قضيه خليج فارسي وبلاگ‌ها خيلي كمك كردند و كاربران اينترنتي حدود 80 هزار امضا جمع كرده بودند و در اين مورد هم مي‌تونن خوب كمك كنن. بعد از تلفن من يكي از مجريان دوست داشتني راديو ورزش كه براي المپيك به آتن هم رفته بود ( كه باز اسمش يادم نيست!) گفت كه، احسنت! چه پيشنهاد جالبي داد اين دوستمون! ( من رو مي‌گفت! :-) بايد بريم سراغ وبلاگ‌ها. يعني معلوم بود كه مي‌دونن وبلاگ چيه.
6- خودشون هم گفتن و پيشنهاد دادن كه توي سايت‌هاي فدراسيون هاي ورزشي و باشگاه‌هاي فوتبال ( مثل سپاهان ) اين موضوع اعلام بشه.
7- رضازاده ديشب به عنوان برترين وزنه‌بردار فوق سنگين سال 2004 انتخاب شد! مباركه.
8- حالم از يك سري از اين افرادي كه توي خارج زندگي مي‌كنند و خيال مي‌كنن ... شده اند و كلي خودشون رو مي‌گيرن، بهم مي‌خوره.
9- توي برنامه اون كارشناسه مي‌گفت كه من در اين چند روز به تمام دانشجوهام گفتم كه برن راي بدن.
10- طبق آخرين آمار رقابت اصلي بين رضازاده و پيرس ديماس هست و به علت راي زياد مردم يونان، فعلا اون بابا بالاتر از حسينه انگار.
11- وزنه‌بردار قرن در اواسط اسفند معرفي خواهد شد.
12- از زمان انتشار اين نوشته فقط 4 روز براي انجام اين كارها و راي دادن وقت باقيست.
13- براي شخصي كه بدون شك براي ساعاتي شما را خوشحال كرده است، نمي‌خواهيد 5 دقيقه وقت بگذاريد؟

اگه موردي بود اضافه مي‌شه.

در مورد اينكه براي راي دادن كجا بايد بريم و چه كنيم، من ديگه توضيح كامل نمي‌دم چون چند جا گفته شده. فقط به اختصار مي‌گم.

اين فايل را دانلود كنيد. (يا باز كنيد) اين فايل آماده ارسال است. فقط در قسمت Voter’s name نام خود را بنويسيد و روبرويش هم نام كشور؛ ايران، را بنويسد. سپس آن را Save كرده و پس از اتچ كردن به ايميل aniko.nemeth.mora@iwfnet.net ارسال كنيد.

- توضيحات كامل در مورد چگونگي راي دادن به حسين رضازاده.
- راهنماي كامل اتچ كردن فايل راي گيري و ارسال آن

در همين مورد:
- به حاج حسين رضا زاده راي مي‌دهيم!
- رای به رضازاده برای انتخاب بهترين وزنه بردار قرن

تعداد بازدید (7689 مرتبه) . لینک ثابت