بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به صفحه اصلی
نرم افزارهای رایگان
 Free PDF Eraser 1.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Free HD Video Converter Factory 8.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer for Mac 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for iPhone Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery for Mac Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Do Your Data Recovery Free 2.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 5KPlayer 2.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 IP Camera Viewer 3.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

 Privacy Eraser Portable 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Desktop Calendar 2.1.5.3390 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Abelssoft Undeleter 2015h : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Colored Physics 1.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Cute Puppy Clock 1.2.9 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Glitter Frame GIF Maker 1.6.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Amazing Frame Show 1.3.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Cleaner for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free iPhone Explorer for Mac 1.5.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free MP4 Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 VideoPad Video Editor Free for Mac 4.04 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free PSP Video Converter 4.1.4 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 FileFort Backup Software Free 3.31 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 5KPlayer 2.0 for Mac : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 SoftAmbulance Free Eraser 1.30 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Macgo Free Mac Media Player 2.11.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Wipe 2015.01 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Free Secret Disk 2.15 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Safe Startup 4.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Netwrix Account Lockout Examiner 4.131.380 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 DataNumen Disk Image 1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 RecordPad Sound Recorder for Mac 5.24 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 Folder Backup for Outlook 1.11 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 M8 Free Multi Clipboard 20.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 MacX Free DVD to AVI Converter for Mac 4.1.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

لینک دونی
لینک های مفید
یکشنبه، ۱۰ فروردینماه ۱۳۹۳ - آرشيو
سال 1393
سلام به همه دوستان قدیمی و باوفا. عید نوروز رو به همه تبریک می گم. اصلا ببینم، کسی هنوز این ورا پیداش میشه؟ کسی از قدیمی ها؟

خب بالاخره تمام شد! هم‌اكنون شما مي‌توانيد خيلي ساده و راحت در 3 مرحله لينك‌دوني اين وبلاگ را در سايت يا وبلاگ خودتان قرار دهيد و رسما حالشووو ببريد! خب براي اين‌كار به ترتيب و با دقت مراحل زير را دنبال كنيد. ( حتي اگر شما نمي دانيد كامپيوتر را با كدام «ك» مي نويسند، نگران نباشيد! هنوز جاي اميدوارم هست، شما هم مي توانيد اين كار را انجام دهيد، چون بسيار ساده است)


1- كل كدهاي موجود در باكس زير را كپي كنيد.

<div style="direction: rtl; background-color: #FFFFFF; font-family: Tahoma; font-size: 9pt;" >
<style>
a.linkd:link { color: blue; text-decoration: none; }
a.linkd:hover { color: red; text-decoration: none; }
a.linkd:visited { color: black; text-decoration: none; }
</style>
<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://linkdooni.azemat.com/linkdooni.js"></script>
</div>


2- به تمپليت (قالب) وبلاگ يا وب‌سايت خود رفته و در مكان دلخواه، كدهاي بالا را قرار دهيد. سپس تغييرات را ذخيره كنيد.
3- تمام شد!

تبصره 1: فرقي نمي‌كند كه پسوند صفحه شما HTML است يا PHP يا ASP يا ... ؛ همه و همه مي‌توانند با روش فوق لينك‌دوني اينجا را، در صفحه خود داشته باشند.
تبصره 2: همه مي‌توانند با اين روش لينك‌دوني را در صفحه خودشان داشته باشند، محدوديتي است! ( البته تا وقتي كه پهناي‌باند من اجازه بدهد )
تبصره 3: با انجام اين كار 10 لينك آخر لينك‌دوني در صفحه شما نمايش داده مي‌شود.
تبصره 4: در ضمن Encoding صفحه شما بايد Unicode UTF-8 باشد.
تبصره 5: اگر تصميم گرفتيد كه اين كار را انجام دهيد، قسمت زير را هم «با دقت» بخوانيد كه خيلي به دردتان مي‌خورد!


شكل و شمايل لينك‌دوني:
ببينيد من تقريبا لينك‌دوني را به صورت "خام" خروجي داده‌ام. يعني مثلا براي رنگ لينك‌ها يا رنگ زمينه و ... گزينه‌ي از پيش تعيين شده اي، موجود نيست. بله! من از همان اول به فكر رفاه حال شما بوده‌ام و مي‌دانستم ممكن است رنگ‌هاي انتخاب من با قالب و رنگ سايت شما، هماهنگ نباشد.
بنابراين براي «هماهنگي كامل لينك‌دوني با قالب اختصاصي شما» از Div و استايل‌ها استفاده كرده‌ام. پس اين مرحله زير را نيز، با دقت دنبال كنيد تا لينك‌دوني مطابق ميل شما و هماهنگ با قالب وبلاگ يا وب‌سايتتان باشد. ( اين راهنما براي مبتديان نوشته شده‌ است )

1- رنگ زمينه ( يا همان رنگ پشت لينك‌ها ): در كد‌هاي بالا ":background-color" را بيابيد، حال كد رنگ دلخواه را، به جاي "FFFFFF" بنويسيد. در اين صفحه مي‌توانيد تمام رنگ‌هاي موجود را به همراه كد‌هاي آن‌ها را مشاهده كنيد.
2- فونت: فونت لينك‌ها به طور پيشفرض تاهوما مي‌باشد، چنانچه مي‌خواهيد آن را تغيير دهيد، ابتدا در كدهاي بالا ":font-family" را پيدا كنيد و نام فونت مورد نظر را به جاي "Tahoma" وارد كنيد.
3- سايز: اندازه يا سايز لينك‌هاي به طور پيشفرض 9pt مي باشد، چنانچه مي‌خواهيد آن را تغيير دهيد، ابتدا در كدهاي بالا ":font-size" را پيدا كنيد و اندازه مورد نظر را به جاي "9pt" وارد كنيد.
4- رنگ‌: بهتر است رنگ لينك‌ها را به دلخواه خود تغيير دهيد ( به طور پيشفرض، رنگ لينك‌ها آبي مي‌باشد و وقتي روي لينك‌ها مي رويم به قرمز تبديل مي شود ) بدين‌‌ منظور در كدهاي بالا "a.linkd:link" را پيدا كنيد، سپس كد رنگ دلخواه را مقابل ":color" اين بخش وارد كنيد ( به جاي كد رنگ مي توانيد از نام انگليسي رنگ مانند blue نيز استفاده كنيد. دقت داشته باشيد اگر از كد رنگ استفاده مي كنيد حتما قبل از كد، علامت # را قرار دهيد ). براي تغيير رنگ لينك در حالت hover نيز (وقتي كه موس را روي لينك‌هاي مي‌بريم) در كد‌هاي بالا "a.linkd:hover" را پيدا كرده و كد رنگ دلخواه را مقابل ":color" اين بخش قرار دهيد.
5- اين هم تمام شد!


قوانين استفاده:
شما درصورتي مي‌توانيد از لينك‌دوني اين وبلاگ در وبلاگ يا وب‌سايت خودتان استفاده كنيد كه موارد زير را بپذيريد. در واقع چنانچه شما از اين روش براي نمايش لينك‌دوني اين وبلاگ در وبلاگ يا وب‌سايت خود استفاده كرديد، معناي آن پذيرفتن موارد زير توسط شما مي‌باشد!

1- اين يك لينك‌دوني شخصي است و هر لينك دلخواه من ممكن است در آن قرار بگيرد. ( به غير از لينك‌هاي سكسي و يا لينك‌هاي سياسي تند )
2- به هر دليلي، از جمله كمبود پهناي‌باند، ممكن است ادامه‌اي اين كار را قطع كنم.
3- ممكن است در آينده با اين روش، مصارف تبليغاتي نيز صورت بگيرد.
4- اين موارد ممكن است هر لحظه تغيير كند! اين وظيفه‌ي شماست كه آن را چند وقت يك‌بار مطالعه كنيد.
5- اين هم تمام شد!


چنانچه با اين همه توضيح، هنوز سوالي در ذهنتان باقي مانده است يا در انجام اين كار با مشكل روبرو شديد، در كامنت‌ها بنويسيد تا پاسخ دهم.

همچنين اگر از اين روش استفاده كرديد، لطفا يك دنبالك به اين پست بزنيد يا اينكه حداقل در كامنت‌ها اعلام كنيد، تا يك آماركي هم داشته باشيم!

تعداد بازدید (27809 مرتبه) . لینک ثابت